Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Tonička a Kačenka...,,blekenvajd,,. a gdě som já? Na druhom konci. Nieje to tak trochu absurdné??? ( Antonie před třemi léty nalezena v únoru s otevřenou zlomeninou zadní nohy, zmrzlá, vychuzená, neměla sílu vstát.  Oddaná smrti jsem ji nesl dva km v náruči. Dnes je členem rodiny a nezažil jsem vživotě jak umí být pes vděčný. Tu kurfu, která ji vyhodila z auta jsem čirou náhodou dohledal. Nikdy se s ní nemůžu potkat, protože v kriminále by se mi těžko hrálo s hodinkama. Důležité je, že dotyčný ví co jsem za zmrda když se jedná o ubližování zvířatům) A co se týče mé paní..... podobný osud.  Takže dvě milované a milující holky....

8458C420-9DB6-4691-B43B-0A9D5DD6D6C0.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, rimidalvlark napsal:

Tonička a Kačenka...,,blekenvajd,,. a gdě som já? Na druhom konci. Nieje to tak trochu absurdné??? ( Antonie před třemi léty nalezena v únoru s otevřenou zlomeninou zadní nohy, zmrzlá, vychuzená, neměla sílu vstát.  Oddaná smrti jsem ji nesl dva km v náruči. Dnes je členem rodiny a nezažil jsem vživotě jak umí být pes vděčný. Tu kurfu, která ji vyhodila z auta jsem čirou náhodou dohledal. Nikdy se s ní nemůžu potkat, protože v kriminále by se mi těžko hrálo s hodinkama. Důležité je, že dotyčný ví co jsem za zmrda když se jedná o ubližování zvířatům) A co se týče mé paní..... podobný osud.  Takže dvě milované a milující holky....

Pěkné, mám rád příběhy se šťastným koncem.

----------------------------------------------

Naše lenoška

 

20230217_114459.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...