Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Jezevčík Horac téměř 14 let zdárně absolvoval v celkové narkoze operaci adenomu vs benigniho a lipomu na těle  je jen šíleně nasraný ale pooperační stav dobrý už ho mám doma kámen spadl ze srdce 😁😁😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Conrad napsal:

Jezevčík Horac téměř 14 let zdárně absolvoval v celkové narkoze operaci adenomu vs benigniho a lipomu na těle  je jen šíleně nasraný ale pooperační stav dobrý už ho mám doma kámen spadl ze srdce 😁😁😁

Tak hlavne ze vse dopadlo dobre a je doma😊

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2023 v 20:35, mAra_ napsal:

Dnešní cvičení... Chodíme pravidelně každou středu na cvičák, kde je speciální skupina společného cvičení štěňat 🙂 , 14 nás tam je na uzavřené skupine.... jde jí to, je šikovná. 

IMG-20230322-WA0003.jpg

To tvý štěnátko je velký jak dospělej vlčák. 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radik napsal:

Já si spíš říkám, jestli není pořád nějak malá :D No asi máme každej jiný měřítka... :)

Přijde ti malá? Jako není největší, to je pravda, 80kg jako maminka asi mít nebude (byla jedna z těch menších z vrhu) , ale drobná úplně není. Je pravda, že nemá tak tvrdé rysy. Ale vyloženě malá mi nepřijde.

Edit: a tlapky má vyloženě veliké. A většinou do noci psíci dorostou. A přeci jen, roste to do dvou let a na třetím roce to má hotovou hlavu. Takže má ještě dost času 🙂 není kam spěchat.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, mAra_ napsal:

Přijde ti malá? Jako není největší, to je pravda, 80kg jako maminka asi mít nebude (byla jedna z těch menších z vrhu) , ale drobná úplně není. Je pravda, že nemá tak tvrdé rysy. Ale vyloženě malá mi nepřijde.

Edit: a tlapky má vyloženě veliké. A většinou do noci psíci dorostou. A přeci jen, roste to do dvou let a na třetím roce to má hotovou hlavu. Takže má ještě dost času 🙂 není kam spěchat.

To je čistě pocitový, ale jasný, že ještě poroste, o tom nepochybuju. Ono asi jak je tu často, tak to není tak znát. A packy mimochodem se mně na štěnatech velkejch plemen líbí nejvíc, jak jsou mohutný v poměru k celýmu tělu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...