Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

To bude nějakej neopatrnej zajíc co si zkracoval cestu přes zahradu. Člověka by musela rafnout do tepny, aby ta krev vystříkla zpátky na psa😃 Nebo by dotyčnej musel být masochista a po prvním krvavým kousnutí si psa stejnou rukou hladit na krčisku a udobřovat si ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zvážil všechny navrhované možnosti a výsledek: nevím ... Na zahradě nic nebylo(leda by to celé sežrala - a to by tu přece něco zbylo), hovna normální. 

Necháme to být a díváme se na hokej...

PXL_20230517_190158716.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na místní znalce. Rodiče budou hlídat 14 dní rotvajlera kolegovi z práce. Pes jako kráva, když zaštěká, tak se člověk málem ….

Měl jsem s nimi diskusi, že pokud je to monstrum u nich v domě a na zahradě, tak tam se svými malými dětmi nepůjdu. Pes tam volně pobíhá, není tam žádný kotec, nic.

Je to z mé strany rozumná opatrnost, nebo už blbnu (viz pokousání dívenky dvěma psy stejného plemena)? Díky za váš upřímný názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, safi napsal:

Dotaz na místní znalce. Rodiče budou hlídat 14 dní rotvajlera kolegovi z práce. Pes jako kráva, když zaštěká, tak se člověk málem ….

Měl jsem s nimi diskusi, že pokud je to monstrum u nich v domě a na zahradě, tak tam se svými malými dětmi nepůjdu. Pes tam volně pobíhá, není tam žádný kotec, nic.

Je to z mé strany rozumná opatrnost, nebo už blbnu (viz pokousání dívenky dvěma psy stejného plemena)? Díky za váš upřímný názor. 

Těžko říct, záleží na povaze a vychování psa.Přece jenom, je to zvíře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, safi napsal:

Díky! Utvrdilo mě to v závěru tam nejít s dětmi.

Skoro bych i rozmlouval rodičům to hlídání... Jestli tedy nejsou zkušení kynologové, či na ně není pes od mala zvyklý... Stačí neopatrný pohyb u krmení a na neštěstí je zadelano. 

Brát tam děti je nesmysl.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@safi I velký pes může být na "očuchaná" děcka hodný a chůva - ale pokud už teď cítíš že by to nemuselo být OK, tak to že Vaše Vaše vlastní děti nepůjdou pár dní k babičce&dědečkovi nebude pro nikoho ze zúčastněných tragédie, existují i jiné atrakce a možnosti hlídání+krmení. Pro nás co jsme měli prarodiče z obou stran "na baterky" (věčně vybité - děckám už je teď 16+19 a jestli u nich za ty léta byli v souhrnu týden, je to hodně) nic co by se nedalo přežít - nemluvě o tom že oni k Vám to mají stejně daleko jako Vy k nim a Ty sám si do baráku cizího psa nechat pouštět nemusíš :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, chuckie2 napsal:

A fakt krasna.. :) ale teda moc nechapu, jak s tim psem dokazes spat. Nas cuvac strasne mlaska a je mi jasne, ze bych se uz nevesel. 

Jak resis vlastne navstevy, je v pohode na cizi? 

Ohledně spaní: já když usnu tak spím. Kdyby barák hořel, nic mě nevzbudí. Takže i když malá chrápe, mlaská, prdí, mně je to jedno. Do postele chodí až nad ránem. 

 

Návštěvy: učíme ji už od mala, že kdo přijde na zahradu s námi, tak je to v pořádku. Zatím to funguje. Uvidíme jak to bude až bude starší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...