Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Psal jsem si s chovatelem a pry vsichni jeho jezevci maji k vode totalni odpor a jeho matka ma problem smocit i nohy.To bude neco pres generaci.Kdyz  ctu jeho papiry,tak mozna po pra pra pra dedkovi ci babi😊

Pred chvili si plaval ve vode pres 20 minut,hlavne proti proudu a ted se i potapel.Dal jsem ho na breh a skocil nam do Trebuvky zase sipku🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že příliš neporuším pravidla, ale protože někdo čte jen vybraná témata, tak zkusím napsat i sem, co jsem před chvíli dával do inzerátu: pro kamaráda poptávám prodej či zapůjčení psího vozíku pro psa velikosti německého ovčáka (cca 38 – 40 kg hmotnosti). Jejich fence přes víkend odešly obě zadní nohy, je ale stále vitální, tak se to snaží nějak vyřešit, aby nezůstala už jen ležet. Optimálně k předání lokalita Brno – Blansko.

Pokud by někdo o něčem věděl, budu rád. My to chtěli řešit kdysi u našeho pejska, ale než k tomu došlo, dostal mrtvici a museli jsme ho uspat. 😞 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 hodinami, lucid napsal:

Doufám, že příliš neporuším pravidla, ale protože někdo čte jen vybraná témata, tak zkusím napsat i sem, co jsem před chvíli dával do inzerátu: pro kamaráda poptávám prodej či zapůjčení psího vozíku pro psa velikosti německého ovčáka (cca 38 – 40 kg hmotnosti). Jejich fence přes víkend odešly obě zadní nohy, je ale stále vitální, tak se to snaží nějak vyřešit, aby nezůstala už jen ležet. Optimálně k předání lokalita Brno – Blansko.

Pokud by někdo o něčem věděl, budu rád. My to chtěli řešit kdysi u našeho pejska, ale než k tomu došlo, dostal mrtvici a museli jsme ho uspat. 😞 

Ve středu se zeptám na cvičáku.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...