Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Ahoj,

ještě jsem sem nové fotky nedával, ale Bohouška (Sharpei) jsme si musel uspat jak jsem Vám tady srdceryvně popisoval.

Tady je fotka našeho již ročního mazla (Anička)

Když zlobí a děla, že neslyší je to Andula.

Tak jí říkáme sice my , ale jméno má nějaké strašně dlouhé!

Je to holka amáme ji pro radost, ale na cvičák jsme s ní chodili a možná právě proto je to jediná Westička v okolí, která chodí na volno bez vodítka kamkoliv a kdekoliv.

Je skvělý parťák na mazlení a stejně tak celodení výlet do lesa.

Nevadí jí voda ani hnusné počasí.

Navíc jak je někde na netu napsáno v případě potřeby vyštěká i lokomotivu !!!:smile_anim:

 

7 kg a nohy když je má špinavé jí umyji i v umyvadle. :-)

post-965-005727900 1282490276.jpg

post-965-086997100 1282490402.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak dnes proběhla nevyvedená honička rezatý kočičky, ta při vysoký rychlosti zahnula 2 metry před pergolou, ta naše holka už ne. Zůstala ležet hodně otřesená a navíc si vyrvala z lůžka celý dráp. Ale bude v poho, hodina u veterináře a pacient už spokojeně leží na gauči. Kočka ještě teď brečí smíchy na střeše :D

post-364-056301200 1283501524.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem míval Kavalír King Charles Spaniel ale říkali jsme mu Bíba a byl to Pan pes,koumes na čtyřech nohách a ten jeho pohled když něco provedl to bylo něco ve stylu:Já tady vůbec nejsem.Ale ten Psí pánbůh mu dal jenom sedum let a to bylo moc málo.

Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bulici holcicka...? mam letos sestiletou... klidne ti reknu, co bude dal... :D

 

ani mi to neříkej, ještě ten den, co jsem tohle sem napsal, jsem přišel dom a jedna matrace má v sobě díru jak od kanonu a druhá byla pro změnu pochcaná, asi se jí to už něchtělo kousat a bylo jí líto to nechat ladem :D a teď ji na to něco řekni, když tě vítá :D

 

ale jináč je fakt zlatá, úžasný stvoření :robot:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...