Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

vyuziju tohoto vlakna a treba mi nekdo poradi. 3 leta parson terierka. je nejaky zpusob jak ji odnaucit stekat kdyz se clovek louci nebo odchazi? vzdy zacne hrozne silet a nema to rada. jak se zavrou dvere je pak hned klid. a druha vec. rada jezdi autem. ale beda jak se dorazi do ciloveho mista a zastavi. to zacne rvat jak pavian (nesteka ale fakt rve) a drape dvere jak se tesi ven. diky

 

Teriéra možeš jen zabit, jiná alternativa není. Máme foxe, 11 let, a pořád je to sociální deviant.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, a taky vzpomínky...

Třeba jak jsem dělal obranu s rotvíkama bez rukávu...

Moje blbost.

Ale ruka i pes jsou už dávno OK. A moje žena řiká, že každej správnej chlap musí mít sem tam nějakou tu jizvičku...

:D

 

Jojo....kdo chce kam...... :lol: A žena má recht...jizvy chlapa krášlí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teriéra možeš jen zabit, jiná alternativa není. Máme foxe, 11 let, a pořád je to sociální deviant.

 

diky. myslel jsem si to. to, ze pri odchodu steka a pres den sem tam zaknoura chapu. ale to v tom aute me trochu s..e. ona teda posledni dobou divne rve i kdyz zacneme jizdu a uklidni se tak po 30min. nebo kdyz se jede rychle. kdyz jede pritelkyne, tak nic nedela. kdyz jedeme dva, tak rve. kdyz se zastavi tak to by ji clovek fakt zabil. ale pokud je to fakt jen projev stesti, ze je na miste a chce ven, tak je mi hloupy ji serezet at je klidna, ze ji nikdo nic nedela. mimochodem, to ji stejne nepomuze. asi to budu muset vydrzet.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naše nové psí miminko, Max ( jméno jsem já nevybíral), nedávno ho přitáhla manželka. Já mu říkám Gozer ničitel, a jsem káranej, že ho rozmazluju. :smile_anim: Schválně znalci jestli poznáte co je to zač. :D

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hehe, nejlepsi jsou stejne maltezaci, ne nadarmo je na zapad od nas davaji na canisterapii do domovu duchodcu :D

Ale az budu porizovat velkyho psa, resp. psa, kterej lina, tak chci taky vizslu. Street glide, jsou uchvatny! Jaky jsou rozdily (krome tech malych designovych) oproti vymarakum, mas poneti? Povaha, nachylnost k nemocem, ...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...