Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Zrno, já kočce kupuji orijen na korunka.cz, tak se mrkni jestli tam maj i pro pejsky.

 

Na internetu v pohode sezenes.ja za sebe doporucit obchod Profizoo,ted tam maji treba na Orijen dopravdu zdarma a cenove jednu z nejnizsich cen,takze kdyz objednas z tama,chybu neudelas.datum spotreby vzdy bez problemu,minimalne rok,takze za 100% spokojenost,ildyz jak maji dopravu zdarma,tak to vozi posta,coz nekoku kuze vadit,za me ale bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je nějaká rasa,nebo nějaký mixík?Jinak vidím,že taky používáš Scalibor.Funguje ti taky bez problémů?

 

Scalibor je v pohodě, od té doby co ho má i ta moje holka, tak jsme bez klíšťat" Hlavně vydrží okolo 6 měsíců, takže velká úspora peněz, stojí čtyři stovky" To jsem dával každej měsíc za kapky" Nesm.dí, psa mám doma, opravdu jsme spokojený :smile_anim: haf,haf Akorát má tejden na to aby se vstřebal, takže pokud máš psíka něčím ošetřenýho, nasaď mu ho týden před vypršením účinnosti předchozího produktu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scalibor je v pohodě, od té doby co ho má i ta moje holka, tak jsme bez klíšťat" Hlavně vydrží okolo 6 měsíců, takže velká úspora peněz, stojí čtyři stovky" To jsem dával každej měsíc za kapky" Nesm.dí, psa mám doma, opravdu jsme spokojený :smile_anim: haf,haf Akorát má tejden na to aby se vstřebal, takže pokud máš psíka něčím ošetřenýho, nasaď mu ho týden před vypršením účinnosti předchozího produktu"

 

Všichni nám doporučovali Kiltix,že je nejlepší,ovšem já měl zcela jinou zkušenost a to ve více směrech.Za 1.klíšťata měli psíci furt. Za 2.Na prd zapínání,které má tendenci se rozepínat,jeden obojek jsme tak ztratili (naštěstí,to nás nakoplo poohlídnout se jinde) a za 3. Kiltix hrozně sm.dí.takže - 3 body.

Teď už máme jen Scalibor,který nebyl až tak chválený,jako Kiltix,tak mě zajímalo,jestli vám taky funguje,protože my úplně bez problémů.Žádný smrad,výborné upevnění,které nelze odepnout nešťastnou náhodou,takže velká spokojenost a to jsou ještě levnější,než ten Kiltix.Né nějak o moc,ale je:-).Takže nevím,co všichni doporučovali Kiltix,když znám už i víc lidí,co se pokukovali po něčem jiném.asi z toho mají větší marži ti prodejci.

 

Mají ho oba naši ďáblové a v pohodě:-)

post-20800-047374300 1344027701.jpg

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...