Jump to content

Kdo máte jakého psa?

Recommended Posts

Věřím v to :-) Ale před pár měsíci odešel pes rodičů z manželky strany a mým rodičům umírá kníráč na selhání ledvin, aspoň že mamka se stihla vrátit s dovolené a rozlouč? se. Jak kdyby se ti pejsci domluvili, když společně běhali nedávno po zahradě...

• Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

CHRONOPES:váha2kg,stáří 2,5roku,slyšící na jméno GASPEROTTI    

Kdysi jsem tady představoval svou bíglici Albínu. Už je stará babka a do rodiny přibyl Skoty. Po "nejblbějším", byť krásném bíglovi hned ten nejchytřejší - Border kolie. Úředně posvěcený vořech, pleme

No jo někdo psa a někdo kočku. Tohle je moje nové kotě. Modrá ruska Nessi :-D

Děkuji kluci :unsure:  Je nám upřímně strašně...malá vzpomínka, no a vůbec tedy nevíme jak to dáme....však ten pocit většina z Vás zná, jsou to kruté konce plné smutku, do .......mám dost.

post-364-0-75774500-1471941719_thumb.jpg

post-364-0-96953200-1471941724_thumb.jpg

post-364-0-72750500-1471941733_thumb.jpg

post-364-0-99467600-1471941741_thumb.jpg

Afri, znám to velmi dobře. Držte se. I když jsem si to nemyslel, chce to najít hned nového. Nám se to povedlo a máme již několik let dobrého nástupce......

Souhlas. Už jsme pochovali dvě úžasný jezevčice - vždycky si říkáš, že už tak skvělýho psa nikdy nenajdeš, a stejně si tě to další štěně nakonec dokonale omotá kolem prstu, navzdory tomu, že je úplně jiný.

Chlapi, nějaké doporučení na psí hotel v okolí Prahy? Jedeme na svatbu a nemám tu nikoho, kdo by se mi o psa mohl postarat. V takových případech to většinou řešíme hotelem v Pyšelech, ale v daném termínu (víkend 9.9.) mají plno...klidně i SZ...a pokud by třeba někdo pohlídal z místních, tak nabízím i peněžní odměnu!

Afriko, ty vole, drz se.. ja to zazil jako decko, a az uz nebude Arnold, to bude kurva slzavy udoli u nas..

Dík, stojí to za prd no, ještě že jedeme pryč a přijdeme tak na jiné myšlenky, v baráku se to moc nedá... Za půl roku jsme ztratili tři fešáky, moje rodiče, manželky rodiče a my, akorát že tam to bylo léty, ten náš blázen v nedožitých sedmi, naštvala mě.... Bude to dobrý, chce to jen čas.