Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

to je mi moc lito... no, snad ma ted dost fenek a burtu...

Horac - at roste a zlobi! :)

 

Srdečný pozdrav Kibimu a ostatním ctěným členům tohoto fora-HORATIO. / 7 týdnů a 5 dní /

post-227-1249821413.jpg

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jé ten má fousy jako já :) nemáš lepší foto, tuhle rasu moc neznám, díky

Pošlu ti to v SZ až mu trochu narostou zatím je to ještě holobrádek

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
Vidite ho ,parchanta.Kvuli hromadeni prispevku vsechno vykeca.....................................klice hod do schranky a uz se neukazuj

koukam chlape, ze mas podobne problemy jako ja. lolohh je stejna svin, teda kamarad jako Danicek. pro dobrotu na zebrotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parchant je to a ne kamarad.Vcera na sraze polovinu casu mlel uplny nesmysly o hodinkach,povedlo se mu vysypat popelnik,vybryndal vsude Colu a v mezicase dementne, se slinou v koutku vocumoval servirku :thumbsup_anim:edit...vlastne to sem sedi-Kdo ma jakeho psa---kazdej mame nekoho, na me vysel Dantechno

Upraveno uživatelem xxxxxfazerxxxxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Taky se pochlubím, ta větší fešanda je fenka karelskýho medvědího psa Katy, úžasný plemeno s obrovskou sílou a vytrvalostí a přitom neobyčejně mírnou povahou k lidem. U mě měla jen "přestupní stanici" poté, co přišla o majitele. Nový domov má u vdovy po fořtovi na vsi, má se tam krásně :) . To malý chlupatý, co na ní doráží, je můj osobní bodyguard pudlík Alf. Asi má utkvělou představu, že je pitbul, je drsnej na velký psy. Nedávno se pustil do tří českých fousků naráz, málem z něj, chudáka, udělali několik mopů, ale tvářil se hrdě :rambo:

post-1507-1260863084.jpg

post-1507-1260863119.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...