Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Night shot z postele...

Je to dobrák...

BTW až vystrzlivim, dám k dobru historku o snědené kočce... Naštěstí ne naší. Cizí kocour si dovoloval na našeho kocourka.... A psi ho půlku sežrali.....

Ale to až pak :+)

post-13450-0-70819800-1583008421_thumb.jpg

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jak chodím do lesa se psama, tak jednou jsem tam viděl rvat se dva kocoury . Psi se mohli zbláznit. Jeden z nich byl totiž náš briťák, z kterého jsme udělali venkovní/lesní zvíře. Podruhé se s tím samým kocourem rval kousek od našeho plotu. To oba psi vypadali na infarkt.

No a jednoho pěkného dne jsem cizího kocoura našel u nás za plotem. Bez zadních nohou - ty už byly sežrané.. tak jestli ho ten náš kocour nalákal k nám na pozemek, kde věděl že má jistou podporu v zádech, těžko říct :-)

Takže tak :-D

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok nasi meli bernaka a ten to mel stejne. Jenze pak prisel Cuvac a ten to vzal smahem. Prvne se vseho bala vcetne tech kocek. Utikala pred nima atd... jenze pak vyrostla a ted ma vse krom nas na zahrade dost problem vc lidi, kdyz tam neni nekdo z nas. Jakoze nam ani nelitaj spacci na rybiz atd. Magor ten pes..

 

Ja ji muzu tahat za jazyk a rvat ji zradlo z huby. Ale videl jsem ji jednou najezenou a uplne bilou pani pred ni.. no k cizim na zahradu se neleze, myslim, ze uz to neudela.

Jinak super pes ale k detem bych ho nechtel.

post-22755-0-27397100-1583256458_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsme měli a naším prvním sao. Ten neměl od malá rád malé černé psy. A z jeho pohledu to byl každý pes pod čtyřicet kilo... On měl totiž osmdesát.

To musím říct, že k nám na zahradu nepachlo vůbec nic... A když jó, tak životnost cca deset vteřin...

Edit : pošťák jednou si řekl, že varovné nápisy může ignorovat... A my nebyli doma. Stal tam čtyři hodiny, vpitý do baráku a pes před ním stál a vrčel při každém jeho pohybu....

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a kamos ma cvcko, ktery ma nejakych 60kg. Obrovsky pes (neni tak mohutny) vetsi jsem nikdy nevidel. Je tak 2x klasicka velikost. A sli jsme na hory, mu nejak nebylo dobre (kocovina), tak se vracel a my sli dal. Psa poprosil at vezmu sebou. No a on se rozhodl 10km od chaty, ze proste jde na opacnou stranu a shodil me do louze 31.12 to bylo a ja pojd ty hajzle a on se nahrbil a zacal vrcet. Nakonec jsem si rekl, nechat ho tu nemuzu. Tak on nebo ja.... skocil jsem na nej. No nevypit den predtim tolik ginu, tak ho tam necham. Rozumny to nebylo, ale dobre to dopadlo. Vysel jsem ze souboje jako alfa, ale byl jsem strasne posrany... a to toho psa znam, ale vzdy mi prislo, ze me spis toleruje. Jinak me psi poslouchaji, ale v te situaci mi do smichu nebylo. Postakovi rozumim.... :D Mozna jsem to tu uz psal... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...