Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 48 minutami, mAra_ napsal:
před 4 hodinami, Aktobe napsal:

psi život

IMG_20200702_170734.thumb.jpg.650d850da5b4a9b90f473ad07866eb66.jpg

A teď vážně, jak to děláš, že nemáš zničené a špinavé dveře???

Okno je spinave jen jedno a to je v obyvaku,kdyz si tlapou vyzaduje pozornost.Jinak...spi vetsinou ve vykopane jame nebo u soklu.

Upraveno uživatelem Aktobe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj ve spolek, 

mám dotaz: chtěli bychom domů bostonskýho teriéra. A nechám si poradit jestli kluka/holku jaký to má výhody/nevýhody... 
Dále máte někdo tip na "dobrou" chovnou stanici? Kdekoliv po ČR, je nám to jedno. Rádi si dojedeme. 
Co jsem zkoušel obvolával, tak buď nepočítali s vrhem nebo rezervováno dávno před tím, než vrh čekali...

Díky

H. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S Cane Corso neposloužím, ale máme doma stafíka, fenku, je jí 12 a bohužel už to je dost smutný. Špatně jí slouží klouby a i když to má ze zahrady do pokoje jen jeden schod přes průlezku v síťce proti komárům, tak už to dává dost špatně. A na dlažbě se jí občas rozjedou zadní packy do stran a v podstatě jí musíme podebrat a nadzvednout, poněvadž sama to nedá nebo jen s velkýma obtížema. Když si vezmu jak byla aktivní, mrštná a pohyblivá, tak je to ....na prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2020 v 11:09, terkasmt napsal:

Zdravím, máme doma Stafordširského bulteriéra a Cane Corso. Je tu někdo kdo má taky Cane Corso? Jsem ráda když je potkám 2x do roka. Je jich u nás opravdu málo. To se o Stafbulovi říci nedá, ty potkávám denně :D
 

Soused ho má o 2 baráky vedle. Nemá ho vůbec vycvičeného. Čekám, že ho někde na louce uvláčí na vodítku ( souseda), nebo někoho sežere.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Dali napsal:

Soused ho má o 2 baráky vedle. Nemá ho vůbec vycvičeného. Čekám, že ho někde na louce uvláčí na vodítku ( souseda), nebo někoho sežere.

Stafici maju zlu povest vdaka spojeniu so zapasmi a aj vdaka popularnej kulture ako napriklad rapove videa. Skutocnost je taka ze maju velmi miernu, priatelsku povahu a pokial k tomu nie su vyslovene vedeny nezvyknu byt agresivny na inych psov a na ludi uz vobec nie. Anglickeho Staffbulla kynologovia napriklad vyslovene odporucaju ako plemeno vhodne k malym detom… Nanny Dog. Samozrejme su silny a potrebuju majitela ktory ma zaujem so psom pracovat. 

c1a74e7c-60c9-40bb-b1c8-1b95fb87d53f.thumb.JPG.cfaa5c159e6011b75346ccb6f9401f67.JPG

IMG_0646.thumb.jpg.c7a7d86383d202ade3988a8d28d2cc0d.jpg

 

 

 

 

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, warann napsal:

@Vortex-TempusJá myslím, že Dali měl na mysli spíš ty Cane Corso než stafíky či stafbulíky. Jinak souhlas, ostatně právě proto se ta naše babička jmenuje Nannynka.

A jo ked to tak znova citam asi mas pravdu...  Cane Corso je rarita co sa casto nevidi. Jedneho stretavame vo vybehu ale zatial najagresivnejsie co som na nom spozoroval je ze strasne slinta :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 7. 2020 v 11:09, terkasmt napsal:

Zdravím, máme doma Stafordširského bulteriéra a Cane Corso. Je tu někdo kdo má taky Cane Corso? Jsem ráda když je potkám 2x do roka. Je jich u nás opravdu málo. To se o Stafbulovi říci nedá, ty potkávám denně :D
 

Cane Corso krizene, pravdepodobne, s dogou mel kamarad. Uzasnej pes! Mel ho z utulku a puvodni majitel se k nemu nechoval moc mile. Zpocatku byl hodne  ostrazity a neduverivy...coz zrovna u tehle rasy neni moc uklidnujici. Ja jsem mel tu smulu/stesti, ze ho na me ucil verit lidem. Byl jsem posrany az za usima, kdyz jsem ho poprve drbal za uchem! Pak jsem byl asi nejoblibenejsi clovek mimo primou rodinu. Zavrcel na me jedinkrat v zivote, kdyz byl kamos naplech a spal jak drevo...chtel jsem se kouknout jestli zije, ale nepustil me k nemu. To uz jsme se znali vic jak sest let! Uz to ma psisko za sebou, ale byl fakt uzasny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Vortex-Tempus napsal:

A jo ked to tak znova citam asi mas pravdu...  Cane Corso je rarita co sa casto nevidi. Jedneho stretavame vo vybehu ale zatial najagresivnejsie co som na nom spozoroval je ze strasne slinta :D

 

No on neni agresivni sam od sebe. S trochou nadsazky ho muzes pres plot drbat za uchem. Ale jak ten plot jednou prelezes...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, nickolas napsal:

No on neni agresivni sam od sebe. S trochou nadsazky ho muzes pres plot drbat za uchem. Ale jak ten plot jednou prelezes...

 

před 10 hodinami, mAra_ napsal:

Přesně jak říkáš. Velcí sebevědomí psi. Taky mi to sedí 🙂

IMG_20200705_151211.jpg

Tak u těhle psů by byl můj malej knírač na vrcholu blaha a myslel si, že téhle smečce šefuje ( asi tak minutu, než by ho jeden z nich spolkl ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...