Jump to content

Kdo máte jakého psa?

Recommended Posts

• Replies 5.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

CHRONOPES:váha2kg,stáří 2,5roku,slyšící na jméno GASPEROTTI    

Kdysi jsem tady představoval svou bíglici Albínu. Už je stará babka a do rodiny přibyl Skoty. Po "nejblbějším", byť krásném bíglovi hned ten nejchytřejší - Border kolie. Úředně posvěcený vořech, pleme

No jo někdo psa a někdo kočku. Tohle je moje nové kotě. Modrá ruska Nessi :-D

V 12. 2. 2021 v 21:24, mAra_ napsal:

@vikinho hadi tu byli první 🙂 Aničce už je skoro patnáct... Ještě mám Kláru a Eduarda, ale ty ven neberu, těch se bojím 😄

@mAra_no jo, pravda, zapomněl jsem 🙂 hold tu Anče málo fotíš (nebo nechodím do vlákna slizcí hadi :-)) u Vás doma musí být taky pěknej blázinec nonstop 🐍🐕🐕🐍🐍🤱🦄 (vubec nevim, jestli tam mám dost smajlíků)

před 2 hodinami, vikinho napsal:

@mAra_no jo, pravda, zapomněl jsem 🙂 hold tu Anče málo fotíš (nebo nechodím do vlákna slizcí hadi :-)) u Vás doma musí být taky pěknej blázinec nonstop 🐍🐕🐕🐍🐍🤱🦄 (vubec nevim, jestli tam mám dost smajlíků)

Jo, je. 😄  Dve kocky ti tam chybej :) (jestli jednorozec se da brat za mimino )

Edited by mAra_
před 24 minutami, mAra_ napsal:

Jo, je. 😄  Dve kocky ti tam chybej :) (jestli jednorozec se da brat za mimino )

Jednorozec měl být ty parohy 🙂 nikde jsem nenašel obrázek,.. mimino mělo být ta náruč (paní bych si nedovolil označit za původce blázince 🙂). 

před 6 hodinami, Dokusan napsal:

Hermínka měla 6 měsíců 

Hermínka je krásna, naša Tessa bude mať 6 rokov :) 

Tessa.JPG

Pavle, na co cekas? Podle me to je zbytečně. Kup si novyho laba a budeš zase stastnej
2364b0180bfc7947d83d1b9d12775800.jpg
0a63586f58e98e5770235c4fc44781fd.jpg
ecba65ae1b098a6290b306de1c761ebe.jpg

před 47 minutami, honza71 napsal:

To koukali jak projel vlak ? 😀

Vynesl jsem je ven. Postavil do sněhu. Když je kosa tak si je můžu natvarovat podle potřeby. Vyfotil.

Pak sousedka práskla dveřma, tak jsme udělali ještě jednu fotku :)

před 21 hodinami, Moty napsal:

Pavle, na co cekas? Podle me to je zbytečně. Kup si novyho laba a budeš zase stastnej
2364b0180bfc7947d83d1b9d12775800.jpg
0a63586f58e98e5770235c4fc44781fd.jpg
ecba65ae1b098a6290b306de1c761ebe.jpg

Máš pravdu, ale máme pro to důvody proč ne. Jak to půjde hned si ho koupím.  Máš ji krásnou, jo a problém je , že dnes štěňata nejsou.

Edited by pavel23

Přišlo mi, že ta naše obluda zase povyrostla... Tak jsem ho změřil. Jen tak krejčovským metrem... 82cm v kohoutku. Zvážit už ho nedokážu. Leda někde kde se váží nákladní vlaky 🙂 ale odhadují ho na takových krásných 75-78kilo... A to to má ještě půl roku růst... Už teď máme problém se spolu vlézt na postel 😄

PXL_20210211_145546255.jpg

PXL_20210211_145603552~2.jpg

Edited by mAra_

@mAra_ uneses ho ? Co s takovymhle hafanem, kyz si treba zlomi tlapu ? Jak se to resi ?

Hm, to asi neni dobrej priklad, pes umi po trech. Tak proste kdyz nemuze chodit a potrebuje pomoc. To musi veterinar k vam ?

Edited by honza71

@honza71 už ne... Prostě musíš ve víc lidech... Osmdesát kilo bych asi nějak zvedl, ale osmdesáti kilového psa bez šance. Do šedesáti kilo jsem byl schopen ho vzít do náručí a postavit se na váhu i s ním. Teď už fakt ne 🙂 Veterinář holt musí jezdit k nám domů ... 

Tohle je starší fotka našeho Skotyho, úžasné borderkolie. Už jsem tu psal, že po německých ovčácích v dětství a nejhloupějším, byť úžasném bíglovi jsme se rozhodli zkusit nejchytřejšího psa, borderkolii a fakt jsme se nespletli. Kámoš, společník, člen rodiny. Říká se to o všech, ale až u borderkolie vám dojde v plné míře, že je to člověk převlečený za psa. Teď je Skotymu 11. Máme i kocoura, taky 11 let a od tohoto týdne dočasně i 11 let starou papillonku Sendy, protože panička, moje máma je v nemocnici. Ale Sendy jsme dali mámě my poté, co umřel předchozí pejsek a tak jsme já a Dáša byli první, s kým jako štěňátko po rozloučení s vlastní rodinou strávila aspoň krátký čas a máme spolu hezký vztah. Papillon je podobně jako borderkolie inteligentní plemeno, koneckonců se s ním skáčou soutěže miniagility. Fakt mi přijde, že za borderkolií moc nazaostává, navíc je to fenka a pokud ze psů Skoty někoho snese, tak chytrou fenku. Sendy byla zvyklá na permanentní společnost důchodců, což teď nemá, ale zase má doma psího kámoše. Je to ale zápřah - ani ne tak oba venčit, ale když drbu jednoho, musím současně drbat i druhého. Když jednomu hodím balón, rozeběhnou se za ním oba. Řeknu jednomu fuj nebo ke mně a reagují oba, přičemž ten, kterého se to netýká, nechápe a zmateně kouká. A do toho kocour - když hladím psy, je mu to fuk. Ale když hladím kocoura, okamžitě přijdou i psi a chtějí drbat. Potřeboval bych 3 ruce. Popř. chce drbat jen Sendy a Skoty přinese balónek a chce abych mu ho házel. Fakt to není sranda, ani jedno zvíře nesmí mít pocit že ho zanedbáváme..:-):-). Máte to někdo doma taky tak? Jak to děláte vy?   

received_192527561219307~01.jpg