Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Já už kupuji psy výhrdně v zahraničí, hlavně na východě, tady u nás je to hlavně o penězích a šlo to do nesmyslu. Ale ptal jsem se, co je to za pejska respektive rasu, ten černý výše? Jinak ať jsou zdraví.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, warann napsal:

Tak pokud vsechno klape, tak bude do tejdne doma nova stafici holka. Sam jsem mel pochyby, z rodiny mozna nejvetsi, ale tesim se jak malej Jarda. 
Mela by to bejt tato: 

image.thumb.jpeg.4ceda527876dbe9555e1e6174c2180b9.jpeg

 

 

Krásný čmuch, ať roste ve zdraví 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Sphinxx napsal:

Já už kupuji psy výhrdně v zahraničí, hlavně na východě, tady u nás je to hlavně o penězích a šlo to do nesmyslu. Ale ptal jsem se, co je to za pejska respektive rasu, ten černý výše? Jinak ať jsou zdraví.

 

Neni to Cane Corso?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My máme doma túto fešandu, už dvanásty rok. Akurát začínajú bohužiaľ problémy, inkontinentná je už 7 rokov, ale lieky zaberali. Posledné mesiace ale denne vypije dva litre vody, a potom to cez ňu len pretečie. Pomaly denne tepujeme koberce alebo sedačku, a nevieme nájsť problém. Všetky výsledky má v norme, obličky fungujú...pritom je stále veselá, hravá, žerie ako má...len nám už tečú nervy. Obmedzujeme jej vodu, chodí stále v plienkach, chúďa malé...2404c1dc614d1a34a1aa58219845d537.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, farookh01 napsal:

My máme doma túto fešandu, už dvanásty rok. Akurát začínajú bohužiaľ problémy, inkontinentná je už 7 rokov, ale lieky zaberali. Posledné mesiace ale denne vypije dva litre vody, a potom to cez ňu len pretečie. Pomaly denne tepujeme koberce alebo sedačku, a nevieme nájsť problém. Všetky výsledky má v norme, obličky fungujú...pritom je stále veselá, hravá, žerie ako má...len nám už tečú nervy. Obmedzujeme jej vodu, chodí stále v plienkach, chúďa malé...2404c1dc614d1a34a1aa58219845d537.jpg

Máme to podobné.Artik-10 roků,má po kastraci(musel,měl raka).Byl celou dobu v pohodě.Cirka před rokem začal kulatet a začalo to z nej kapat a teď po větším napiti i téct.Jinak je v pohodě je veselý i hravý je to náš mazlík.Léčba bohužel nepomohla.Takže se více uklizi,pere a koupili jsme vysavač Vorwerk.Je dost dobrý,určitě Ti ho doporučuji.Držím palce ať to není ještě horší😉

2D34A13A-8B3D-439F-B32A-A56774B6EB7E.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme to podobné.Artik-10 roků,má po kastraci(musel,měl raka).Byl celou dobu v pohodě.Cirka před rokem začal kulatet a začalo to z nej kapat a teď po větším napiti i téct.Jinak je v pohodě je veselý i hravý je to náš mazlík.Léčba bohužel nepomohla.Takže se více uklizi,pere a koupili jsme vysavač Vorwerk.Je dost dobrý,určitě Ti ho doporučuji.Držím palce ať to není ještě horší
2D34A13A-8B3D-439F-B32A-A56774B6EB7E.thumb.jpeg.39c76de167135a7e200f5592bd3dbcab.jpeg
Chudák chlapec, ale asi s tým nič nenarobíme. Len upratovať, prať a tepovať...ale ten vysávač nepoznám, čo je to zač? Díky!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No žena si ze začátku zařvala.To byla chyba.Teď ji Artur přehlíží.Jinak jak u Tebe,je v pohodě a hraní a nahánění feneček v pohodě.Měl velké choutky a veterinářka mi říkala,že některým psům to tak zůstane i po kastraci.

Jo,díky.Beník je v pohodě.Sice hluchý a už toho moc nenachodí a většinou spí.Včera nám spadl do potoka cirka ze dvou metrů.Vlezl k sousedům za fenou a ujela mu noha.Měl štěstí.Nic mu není a dopadl cirka 10 cm od velkého šutru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau, takže senior a stále nezmar :) s veľkým šťastím. V jeho veku sa naháňať za fenkami... hluchotu na druhej strane beriem optimisticky, aj tá naša už je polohluchá, a konečne sme mali kľudný Silvester, kedy nezavýjala celú noc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...