Jump to content

Kdo máte jakého psa?

Conrad
 Share

Recommended Posts

V 15. 9. 2021 v 11:39, miccalek napsal:

Pejskaři, prosím o radu. Máme čubičku kříženec jezevčík a cosi, 8 roků. Před měsícem jí večer začala brutálně chcát krev

z jedné nosní ďůrky. Chlazení čumáku trochu pomohlo, ale buďte u psa celou noc až do rána. Ráno to vypadalo OK, tři dny

pohoda a pak zase. Tak na veterinu, tam jí píchal nějakou 4kombinaci (na srážlivost, b-čko atd), celkem tři návštěvy každý den. A pak dal doktor antibiotika na 10 dní. Celý měsíc byla v pohodě a včera večer zase krev. Zdaleka ne tak moc jak minule, ale je to běs. Tak jedem dnes zase. Říkám si, může to být i od plísní? Myslím alergie. Protože já třeba su alergický na plísně (jinak na nic) a stačilo tehdy se jenom k tomu psíkovi přiblížit, pohladit a už mně to zatahovalo dýchák. Při stírání krve z podlážky mně uplně zčervenaly hnáty a svědilo jak čert, jak jsem si ich močil v kýblu. A ten měsíc kdy byla v pohodě jsem žádné alergie necítil. Tak babo raď, musím o tom povědět dochtorovi.

Zdravím , napadlo mne nemúže mít v nose nějaké cizí těleso ,? 

RTG by nebyl od věci nechat udělat , s tou alergií se mi to nezdá , se vší uctou .

Snad to bude dobrý , držím palec . B.B

Včera k nám přijeli naši... Otevřeli do bránu, vešli do baráku. A táta mi říká.... Ten Kunak, to je dobrý hlídač... Ani se nevzbudil...  No teď už ho měnit nebudu 🙂

PXL_20211022_143220432.jpg

PXL_20211022_143230590.jpg

Edited by mAra_