Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Kolegové kynologové, řešili jste nějak vytápění psí boudy? Přece jen doga není tak osrstěná, tak byť má boudu dobře zateplenou, tak uvažuju, že bych mu něco pořídil. Zatím jsem narazil na tohle. https://www.growzone.cz/12v/80w-topeni-s-termostatem-do-kurniku-psi-boudy-1 

Máte nějaké jiné tipy nebo na co si dát pozor? Předpokládám, že cenu má jenom nízké napětí. Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda vytápění pro psy neřeším (asi pochopitelně, kdyby mohli, spí přes noc venku zapadaní sněhem)...

Ale přijde mi, že to není úplně dobrý nápad... Spíš bych o to víc pasivně zateplil boudu... Ale když bude přes den pod nějakým tepelným zdrojem, tak mu to nebude dělat úplně dobře. Myslím to střídání teplot pokaždé když vyleze ven... Víc než chlad jsou pro psa nebezpečné ty teplotní šoky...

 

 

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Dave123 napsal:

Tak náš kamarád tu bitvu prohrál. Ještě odpoledne byl na procházce a večer se mu při operaci zastavilo srdce. 

Kurwa to byl den. 

To je vždycky na pytel, my si to prodělali na jaře. No, a i když to zprvu nebylo jasný, tak během krátký doby se musel pořídit nástupce. Každopádně se teď držte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, M109 napsal:

Ani neviem, čo Ti napísať, to je vždy rana, keď odíde parťák... Co mu bolo? 

Praskl mu nádor, vnitřní krvácení.

před 3 hodinami, warann napsal:

To je vždycky na pytel, my si to prodělali na jaře. No, a i když to zprvu nebylo jasný, tak během krátký doby se musel pořídit nástupce. Každopádně se teď držte.

 Děkuji. My jsme mělí pauzu mezi buldočkama 2 roky tak nevím kdy a zda vůbec ještě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...