Jump to content

Kdo máte jakého psa?

Conrad
 Share

Recommended Posts

před 16 hodinami, Red Dwarf napsal:

Kolegové, poraďte mi nějakého pesana k dětem, aktuálně teda do bytu, ale snad se letos přestěhujeme někam, kde bude zahrádka. Pes bude denně tak 5 hodin sám doma, což by mu nemělo vadit (jasně, chápu...), ale měl by zvládnout i pár hodin venku když se jde někam na výlet. Nechci vyloženě gaučáka, ale mazla pro děti a parťáka pro mě. Dík.

Už jsem to tu psal na obdobnej dotaz, ale za mě stafík. S dětma vydrží (a nechá si líbit) neuvěřitelný kusy a na výlety je taky v pohodě. Celkem malej psík, samozřejmě, že štěňata jsou celkem temperamentní a vyžadují nějakej ten pohyb, čímž myslím spíš pravidelně, než jen o víkendu.

Jo, a v současný době se neshání úplně dobře, ale o se netýká jen jich.

7969F55F-0094-4812-95E5-9D29D812116B.jpeg

Edited by warann

před 7 minutami, warann napsal:

Už jsem to tu psal na obdobnej dotaz, ale za mě stafík. S dětma vydrží (a nechá si líbit) neuvěřitelný kusy a na výlety je taky v pohodě. Celkem malej psík, samozřejmě, že štěňata jsou celkem temperamentní a vyžadují nějakej ten pohyb, čímž myslím spíš pravidelně, než jen o víkendu.

7969F55F-0094-4812-95E5-9D29D812116B.jpeg

Souhlasím s Warannem! AST jsem měl 13 let v bytě v paneláku. Pokud měl, zejména první tři roky, dostatečné fyzické vybití, tak byl doma v klídku - gaučík. Několik hodin (do 6-ti hodin určitě) doma vydrží taky v pohodě a hlavně neštěká na každou kravinu. Líbilo se mi, jak uměl jezdit výtahem - nastoupil k lidem, sedl si, koukal před sebe, výtah zastavil, on vyšel - nikoho si nevšímal. A poznal i správné patro. Tohle plemeno je moje srdcovka - k lidem se choval přátelsky, jen některé černé psy (labradory) nemusel. Zdravotní stránka, skladnost (33-34 kg) a krmení taky OK, nenáročné. 

před 8 minutami, Radek Cigi napsal:

Souhlasím s Warannem! AST jsem měl 13 let v bytě v paneláku. Pokud měl, zejména první tři roky, dostatečné fyzické vybití, tak byl doma v klídku - gaučík. Několik hodin (do 6-ti hodin určitě) doma vydrží taky v pohodě a hlavně neštěká na každou kravinu. Líbilo se mi, jak uměl jezdit výtahem - nastoupil k lidem, sedl si, koukal před sebe, výtah zastavil, on vyšel - nikoho si nevšímal. A poznal i správné patro. Tohle plemeno je moje srdcovka - k lidem se choval přátelsky, jen některé černé psy (labradory) nemusel. Zdravotní stránka, skladnost (33-34 kg) a krmení taky OK, nenáročné. 

Akorat ja tady opakovane matu, za coz se omlouvam. Mame a meli jsme Stafbulika, kterymu se obcas taky rika stafik. Kazdopadne podobna natura, ale kompaktnejsi provedeni, coz z hlediska zadani beru jako vyhodu. 

V 3. 1. 2022 v 16:12, Red Dwarf napsal:

Kolegové, poraďte mi nějakého pesana k dětem,...

Hlavně ne jezevce, to sou klasické svině. Teď kdybych se připlížil a dupl, tak mi visí na nohavici.

dogfox_7.1.jpg

@kamilb Vidíš, všichni tři naši hladkosrstí ňufáci byli doslova chůvy - zvlášť ten první (o kterým jsme se srandou říkali že jde o krokodýla s plastikou na jezevčíka), malou si hned po přinesení z porodnice hned u dveří očuchal a byla jeho, akorát ke kočárku zaparkovanýmu před obchodem se nikdo cizí nesměl přiblížit, jinak byl kravál...

IMG_5775.jpg.71f5c31c2b084eb6e38427f22715fa65.jpg

V 7. 1. 2022 v 10:01, kamilb napsal:

Hlavně ne jezevce, to sou klasické svině. Teď kdybych se připlížil a dupl, tak mi visí na nohavici.

dogfox_7.1.jpg

Mamku jednou u kamarádky jezevčík natvrdo hryznul. Ale ona jí varovala, ať ho rači nechá, že je vostrej. Ale nedala si říct :D Pak jsem měl na základce spolužáka, kterej měl doma taky hrubosrstýho jezevčíka a taky to byl hajzlík a několikrát dostal na prdel když se po mně chěl ohnat. Takže tohle plemeno u mě nemá dobrou pověst :)

Edit: čímž teda nic proti týhle dvojce, foto jako vždy dokonalý!

Edited by Radik

Psí oči, verze 2.0

IMG_20220110_073933.jpg

V 4. 1. 2022 v 8:40, warann napsal:

V 4. 1. 2022 v 9:10, Radek Cigi napsal:

Podepisuji obojí - Amstaff i Staffbull jsou vhodná plemena k dětem, jsou to velcí srdcaři. Doporučuji nebrat modní modrou (šedá) je to krásná, ale náchylná srst na zdravotní problémy a různé alergie. Každému se to líbí, ale pak je majitel i pes smutnej. 

před 7 minutami, Sphinxx napsal:

Podepisuji obojí - Amstaff i Staffbull jsou vhodná plemena k dětem, jsou to velcí srdcaři. Doporučuji nebrat modní modrou (šedá) je to krásná, ale náchylná srst na zdravotní problémy a různé alergie. Každému se to líbí, ale pak je majitel i pes smutnej. 

Jeste - jako znamej lakomec -dodam, ze cenovej rozdil az 10 tis za barvu mi prisel fakt dost. Takze misto modni modry mame mame doma seredu, co vypada jak krizenec dalmatina a jack russela 😁.

9CCB676B-5B89-478E-A7C8-21CF416DE511.jpeg

Když mysli, ze se nedivame tak leze do postele a este se tomu tlemi

881b76d06a3038299136076993b5c6ca.jpg

A zimu fakt nemá rada, je to holt princezna
4187c6ea09c5ef894ddb37665a76076f.jpg

Edited by Moty

před 17 minutami, warann napsal:

Jeste - jako znamej lakomec -dodam, ze cenovej rozdil az 10 tis za barvu mi prisel fakt dost. Takze misto modni modry mame mame doma seredu, co vypada jak krizenec dalmatina a jack russela 😁.

No jo, ale máš po problému. A kdepak šereda, klasické zbarvení, úplně normálka.