Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

před 5 hodinami, Vit napsal:

Jsou to holky nebo kluci?

 

Byl jsem včera pod nesmírným tlakem okolností, spojených s událostí v Něměcku. :)

Ne ,vážně. Jak jsem včera se psama bloumal lesem tak jsem našel upytlačenou srnu. Vyfotil jsem to a poslal bráchovi že má v revíru škodnou. A až doma co jsem ladil snímek těch mých holki, tak jsem pak chtěl smazat fotky toho zločinu. Ale přesně jak v tom filmu blow_up až na velkém monitoru, jsem si na jednom záběru všiml zneklidňujícího detailu. Na stromě nad znetvořeným tělem nebohé, kolem které byl vysypaný tak kýbl kukuřice, asi jako návnada, byla fotopast. Nevím jestli to fotilo a hned posílalo. Brácha tam hned jel. Pak už jen včer napsal že byl padouch odhalen, byl to místní  že snad i člen toho jejich spolku. Teda zlotřilý člen.

 

1.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom německu je to opravdu síla, těm chlapům muselo normálně hrábnout...zavraždit dva lidi. Ale zpět k tématu: my dnes v prašanu, nádherný dopoledne, pak už se zatáhlo.

IMG_20220203_091703[1].jpg

IMG_20220203_091712[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 2. 2022 v 9:44, kamilb napsal:

Byl jsem včera pod nesmírným tlakem okolností, spojených s událostí v Něměcku. :)

Ne ,vážně. Jak jsem včera se psama bloumal lesem tak jsem našel upytlačenou srnu. Vyfotil jsem to a poslal bráchovi že má v revíru škodnou. A až doma co jsem ladil snímek těch mých holki, tak jsem pak chtěl smazat fotky toho zločinu. Ale přesně jak v tom filmu blow_up až na velkém monitoru, jsem si na jednom záběru všiml zneklidňujícího detailu. Na stromě nad znetvořeným tělem nebohé, kolem které byl vysypaný tak kýbl kukuřice, asi jako návnada, byla fotopast. Nevím jestli to fotilo a hned posílalo. Brácha tam hned jel. Pak už jen včer napsal že byl padouch odhalen, byl to místní  že snad i člen toho jejich spolku. Teda zlotřilý člen.

 

1.jpg

chudák srnka :( ale super konec příběhu! že to někomu stojí za to... 🙄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se z něj poseru... Jak jiní psi když spí, tak se jim zdají sny a někam běhají.( Naivně si říkám, že honí zajíce na rozkvetlé louce).. Tak ten můj ze spaní cení zuby, vrčí a zdá se mu, že něco trhá... A když vím, jak vřelý má vztah k jiným psům... O čem se psíčkovi asi zda 😄 SMRT!

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...