Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

tak my trávíme víkend na veterině, pudlika mi včera moc zle potrhali 2 ovčáci, teď bojuje o život, držte mu palce! :crying_anim02:

 

Budeme si držet palce navzájem já místo prvního týdne dovolerné jsem pečovat o svého jezevce po vynětí sleziny a dnes jsem odpískal i druhý týden,do stehů se nejede nikam , i když se snaží je malátny a veterinářuv pokyn udržte ho v klidu je na chatě nemožný a pak už musím do práce,ale vyjde li dobře histologie čert vzal dovolenou držíme ti palce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S námi sdílí domácnost fenka lvíčka jménem Brixi z chovu Namelev a z fotek je zřejmé, proč patří do kategorie "hračky a společníci". Na tom druhém obrázku s megafonem na hlavě je čerstvě po odoperování břišní kýly a její oči zcela jasně říkají: "Proč?" :)

 

post-1975-1217711187.jpg

post-1975-1217711248.jpg

 

Můj starej špitálník / 4 operace/ si límec zpestřovat tak,že nejprve jej používal tako rýč a potnm ho moc bavilo když jsem mu házel míček používat jej jako basketový koš, případně mě s ním mlátit přes nohy

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj starej špitálník / 4 operace/ si límec zpestřovat tak,že nejprve jej používal tako rýč a potnm ho moc bavilo když jsem mu házel míček používat jej jako basketový koš, případně mě s ním mlátit přes nohy

 

Sakra s tím basketbalovým košem jsem to nezkoušel. Škoda :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toy pudl Denisa, stáří 4 roky, chovná stanice Top Narcis, nejdůležitější člen rodiny s velkou sbírkou hodinek zwinkern_2178.gif , na fotografiích bohužel neučesaná.

 

 

denia_2663.jpg

 

denisa489.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si přispět voříškem (jezevčík+nejaky terier)otec mu dal vznešený název kanadský norník,veterinářovi jeho barva srsti připomněla hyenu.Pro matku je to "šmudlíček,chlapeček,děťátko"prostě rozmazlenej fracek :thumbsup_anim: .Je rodičů a ja sním trávím část dovolené a vlastně ho mám rád..

post-1922-1217864443.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náš bitevní pudl po sebevražedné misi proti dvěma ovčákům

(už je snad z nejhoršího venku)

 

Tak to je fajn :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak přidám druhého bígla ve vlákně. Asi jeden z mála, co se občas může pustit na volno. Každý povel nutno sice opakovat 3-5x ale odměnou je jakás takás reakce vzdáleně připomínající požadovaný úkon. Lepší je, když se halekání povelu podpoří mávání pytlem piškotů vysoko nad hlavou. Je to Albína, je jí 10 let a sakra furt jí energie neubývá. Ale je to miláček...

 

post-3283-1218119040.jpg

post-3283-1218119048.jpg

post-3283-1218119056.jpg

post-3283-1218119064.jpg

post-3283-1218119072.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...