Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Tak já se taky pochlubím. Tenhle kříženec pitbulla a zřejmě staforda byl v útulku v Tróji přes půl roku. Je to neskutečně milej pes, kterej zbožňuje lidi. Iniciativně mě chodí hlídat i na záchod, abych mu náhodou někam neodšel.

pes_zpsf869bb73.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník swanieck

Pokud to člověk ustojí a nemusí koupit pejska dětem, aby ho pak chodil sám dalších dvanáct let venčit, tak si pořídí němou tvář až po krachu druhého manželství......

Totálně vyholenej z majetkových vyrovnání si bafíka pořídí jako levnější a přítulnější náhradu manželky v předdůchodovém věku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja milujem dogy a este viac sa mi paci irsky vlkodav. Velmi som chcel vlkodava ale moje fizicke parametre na to niesu najvhodnejsie :) vidim ze ju mate v baraku, ako ju umyvate po takej vydatnej jarnej alebo jesennej prechadzke?

V byte uplne v pohode. Je sice velka, ale je to ten nejlinejsi pes, jakyho jsem kdy videl. Rano ji vetsinou musim budit a premlouvat, ze se jde ven:) Vetsinou kdyz prijdu domu, tak ji vzbudim. Krome toho v podstate fur za nama dolejza, snazi se bejt vzdycky v jedny mistnosti s nama. Venku by celkem trpela... Po prochazce relativne v pohode, packy nejdriv otrit a pak rychle ve sprchaci... Nicmene tady to neni u me doma, ale u bratra na navsteve. Doga X bilej koberec = pruser:D

Upraveno uživatelem DaLo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle ji a vetsinu dog, co jsem videl popisuje naproste presne:)

 

Great danes are inside dogs. They are very people oriented and desire close contact with their owners. They suffer depression when left outdoors alone and will quickly resort to problem behaviors such as digging out, fence climbing, nuisance barking, etc if left outdoors.. 

Contrary to popular belief, the size of the dog has little bearing on whether they should be indoors or out. Danes are relatively low energy breeds, and a few bursts of "zoomies" around the yard and a good walk daily is enough for the average dane. 

They do not have the coat nor the body fat to deal with the elements that an outside dog is expected to handle. Besides that, every dane I've ever owned will let you know real quickly that they do not want to be outside if you're not out there with them. One of my danes made a habit of standing on his hind paws and looking in my window and barking his head off at me if I left him outside for more time than he needed to do his business and sniff around a bit. 

Ultimately, they're companion dogs and bonded closely to their family. Putting them outside and leaving them there is a major blow to them. If you must have an outside dog, get a more independent breed.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zamenit nazov psa na v tom texte na labrador retriever a plati to uplne rovnako. postup po vychadzke je rovnaky aj u nas, jediny problem je, ze mame vanu :) i ked pozriem na amalku tak mam pocit ze by proste prekrocila stenu vane a uz by bola vnutri :lol2:

kamaradka mala dogu a vacsi mazel bol snad uz len susedov vlkodav. su to perfektny spolocnici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme border koliáka

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/13518-kdo-máte-jakého-psa/page-68

 

Miluje běhání u kola, většinou s ním jezdím asi 10 km, lesní a polní cesty. Tuhle vzdálenost zvládne ve vysokém tempu, máme už úseky kde závodíme, radši by se strhnul, než by mě nechal vyhrát. Několik set metrů zvládne i přes 40 km/h. Nejdál jsem s ním jel asi 30 km.

 Inteligentní a poslušné zvíře, ostatních psů a lidí si nevšímá, psa nikdy nenapadne první.

Maželka s ním dělala poslušnost a obranu, teď agility.

Nezdrhá, zvěř ho nechává vklidu neustále sleduje páníčka většinou už ani nečeká na povely a odhaduje dopředu co se po něm chce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...