Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

na to že jí bude 1.6. 11 let tak je furt šíleně hravá, když jí pak rozdráždím, tak lítá jak magor s p...lí u země a stačí na ní párkrát zavrčet tak se ještě rozštěká, jak říkala dcera když ještě byly obě holky maličký (dcera je o 7 měsíců starší), magůr abadůr (překlad. magor labrador:-))

K tomu "krasavci" viz výše mám 11 letýho ovčáka a ten tu flašku ( víčko ) ničí i teď, když už nemá skoro žádné zuby, ale baví ho to jen do chvíle, co ji rozkousne a sundá z láhve. Je taky hravej ( stále ještě běhá za míčkama a nevrátí je - až 3 současně v hubě ) a stáří poznáš jen podle toho, že se rychlejc zadejchá. To je asi v povaze, ta labradorka na ten věk taky rozhodně nevypadá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nemáte zkušenost s nějákým preparátem, kterej zamezí hrabaní? To moje hovado to v životě nedělalo a teď po čtyřech letech jsme vysázeli po celé délce plotu tůje a každej den nějáká vyhrabaná :frusty:  Řezat dobrmana nemá cenu, takže bych radši nějákej smradlavej sprej, nebo posypat pepřem možná, co? :D

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my tento rok skusame nejake prirodne granule. zatial to vyzera slubne :) spravim foto obalu a postnem sem neskor..

Kluci, nemáte zkušenost s nějákým preparátem, kterej zamezí hrabaní? To moje hovado to v životě nedělalo a teď po čtyřech letech jsme vysázeli po celé délce plotu tůje a každej den nějáká vyhrabaná :frusty:  Řezat dobrmana nemá cenu, takže bych radši nějákej smradlavej sprej, nebo posypat pepřem možná, co? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super, díky moc" Já jsem našel tady tem preparát, ale vůbec nevím, jestli to funguje nebo ne, radši bych něco ověřeného.

http://www.eva.cz/zbozi/DRO30960/bros-odpuzovac-krtku-psu-a-kocek-350-100ml/

 

my tento rok skusame nejake prirodne granule. zatial to vyzera slubne :) spravim foto obalu a postnem sem neskor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, nemáte zkušenost s nějákým preparátem, kterej zamezí hrabaní? To moje hovado to v životě nedělalo a teď po čtyřech letech jsme vysázeli po celé délce plotu tůje a každej den nějáká vyhrabaná :frusty:  Řezat dobrmana nemá cenu, takže bych radši nějákej smradlavej sprej, nebo posypat pepřem možná, co? :D

Jedna chovatelka mi poradila toto: Malou lahvičku, třeba od léků. Nacpat do ní bavlněný hadřík, nebo knot, prostě něco co saje. Do toho nakapat Savo proto plísni, prostě chlor, zavřít a do vršku udělat úplně malilinkatou dírečku a zahrabat tam kde hrabe. Mám to vyzkoušené, má to však háček, jako všechna opatření....pes prostě bude hrabat jinde :-) Ale pokud Ti jde o jedno konkrétní místo, tak to zabírá, mám to vyzkoušené a i po dvou letech ta lahvička smrdí jak cyp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No az ti nevadi ten chlor v zemi..

 

Hrabanie, pokial to nema od narodenia, tak skor porozmyslat co sa v okoli psa zmenilo, co nanho vplyva, na co to je reakcia. Cize najst pricinu a to riesit. Inac pomoze len odizolovat od miest kde moze hrabat, ak je to v stadiu "magor". Viem co to je, mal som chronickeho nicitela, robil prakticky vsetko ostatne zle okrem hrabania. Bol to slachtic, raz darmo.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manželka pořídila fenku anglického staffordšírského bullteriera.Je moc milá,hraje si s dětmi.Celkem ji chutná a je pěkně robustní.Má PP a rodokmen je po super rodičích.Nemám s těmito psy moc zkušeností(mněl jsem rottveila a vlčáka) ale je velmi učenlivá,vypadá to na dobrého psa do rodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady něco z mobilu,je to pěkná holka fakt dobře rostlá a děti se z ní můžou zbláznit.Rodiče byli dokonce šampioni a udajně by mněla být nositelka modrého genu.Nevím přesně jestli je to správná formulace ale mněla dva sourozence oba modří a děděček byl modrý.Osobně je mi to fuk.

post-1779-0-88797200-1401214187_thumb.jpg

post-1779-0-56095700-1401214250_thumb.jpg

post-1779-0-63749700-1401214295_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...