Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Tomuhle u nás říkáme motorová myš, už jsme si pro něj jeli, ale toto zjištění naše rozhodnutí zvrátilo, jak to zvládáte časově? Píšou že ideálně 3 hodiny běhu u kola a pak ještě 2 hoďky v posilovně:-)))

 

Myslím, že Tomáš to vystihl víceméně přesně, jen bych ještě dodal, když nemůže okolo, tak rovnou skáče jak na pérkách přes :)

Ale na druhou stranu musím říct, že umí i lenošit, třeba když je člověk nemocný a leží, tak ochotně leží s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U tohoto plemena je ta velikost drápů takhle normální??? Dyť s tím nemůže ani pomalu chodit ne??? :eek:

To jsem ještě neviděl takové papagáje :eek:

má je z ryze praktického hlediska. Je to dobrý na šňupání koksu... 

 

ve skutečnosti to zas tak strašný neni, fotka to dost zvýraznila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

má je z ryze praktického hlediska. Je to dobrý na šňupání koksu... 

 

ve skutečnosti to zas tak strašný neni, fotka to dost zvýraznila

Já to nemyslel nijak zle, ale tohle jsem u psa teda ještě fakt neviděl:-). Mně to teda strašný přijde, protože vím jak naši psi, když to měli jen trošku delší než je zdrávo ( asi o polovinu kratší než má ten tvůj) a už jim to dělalo problémy, tak proto na to tak hledím. Ale tak oni lítají každý den po lese a delší dráp by byl v podstatě velké riziko na klacky na zemi a podobně, ale tohle jsem teda fakt ještě neviděl:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme v sobotu trochu běhat, v 16 měsících mi ale pořád přijde, jako malý štěndo ... přemýšlím nad "barfem" ať trochu nabere do svalů, "barfujete tady někdo"? Nechci se do toho pouštět bez rozmyslu ... přeci jen když si jednou zvykne na maso, tak bude problém se vrátit na holistic/granule. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx

Ahoj jak to čtu a koukám na toho pitbula,myslím že je to naprosto v pohodě,velmi pěkný.Taky jsem mněl AMPT a rozhodně nijak zvláště nenabíral do šířky muskulaturu,naopak spíše byl atletický a vyšší.Ted mám 5-měsíční staffbulterierku a to je něco zcela jiného.Silná podsaditá muskulatura mezi nohama by už ji prolítnul kopačák.Ti psy ač jsou si hodně podobní myslím AMPT,AMSTAF,Staffbull mají dost odlišnou stavbu.Někde na google jsem našel porovnávací obrázek těchto plemen.Třeba Pitbull mi rád běhal a nemněl tendenci tahat,staffbulík je věčně v tahu a kdybych to mněl porovnávat tak již v tomto věku a i když je to fena mi příjde staffbull více silově disponovaný.Avšak u každého psa jeto zcela jistě individuální a někdo může mít odlišné zkušenosti.Taky bych rád barfoval ale četl jsem zkušenost chovatelů že je lepší začít až když se pes přezubí.Granule ted zatím budu zkoušet annamaet ultra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cecile, my už přezubíno máme, já spíš řeším jestli do toho jít, protože odvyknout ji v případě nějakého problému z masa zpátky na holistic bude problém.

 

Jinak k tomu co píšeš, bych jen rád napsal, že tohle není APBT, ale AMSTAFF, nicméně je to ok, plete si to spousta lidí. APBT jsem měl také, jsou vyšší a víc šlachovití. AMSTAFF a STAFFBULL jdou hodně do svalů, u toho Tvého to bude hodně markantní jestli má dobrý základ, protože STAFFBULL je malej, takže je to na něm hodně vidět.  

 

My běháme, taháme koloběžku, miluje peška a celkově je hodně energická, jak je u těchto plemen zvykem. Rád bych zkusil weight-pulling: https://www.youtube.com/watch?v=qNOWyyeSyCo , ale počkám tak ještě rok, rok a půl, zatím trénujeme koloběžku na tahání a hrozně ji to baví. Mě se to zdá všelijaký, protože ji vidím, každej den, takže jestli se Ti zdá pěkná, tak mě to těší :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme v sobotu trochu běhat, v 16 měsících mi ale pořád přijde, jako malý štěndo ... přemýšlím nad "barfem" ať trochu nabere do svalů, "barfujete tady někdo"? Nechci se do toho pouštět bez rozmyslu ... přeci jen když si jednou zvykne na maso, tak bude problém se vrátit na holistic/granule. 

SBT krmíme BARFem co ji máme doma. Zrovna vyrážím pro várku masa. Když není rozmraženo dostane granule a je to v pohodě. Lidi co např. jezdí se psy na "tábory" krmí BARFem a kombinuje to s granulemi, aby právě na akcích nemuseli řešit kam maso vrznout. Psům to nijak nevadí a spokojení jsou všichni ;)

 

Dělali jsme psí hlídání, tak se u nás ohřál tenhle fešák (am. buldog, 2 roky). Pokud byste ho chtěli za parťáka do života, napište mi. 

 

post-5631-0-49429400-1408513273_thumb.jpg

Upraveno uživatelem grakij
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za poznámku, tak to asi zkusím. A máš nějaký tip na výrobce/dodavatele, prosím?

 

Jinak oba jsou to fešáci, ale jestli byla nabídka adresována mě, tak děkuji, ale mám co dělat s jednou energickou fenečkou :))) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx:omlouvám se nevěděl jsem že je to amstaff ale ať tak nebo tak je to fešanda to je bez debat.Přikláním se k tomu co napsal grakij,myslím že s tím přechodem z barfu na granule pes mít problém nebude.Obzvlášťe když se to kombinuje.Musím dnes napsat chlubivý poznatek,moje fenečka je velmi učenlivá,na cvičáku ji to jde parádně.Trochu mi dělá problém chůze u nohy a tahání ale ještě je malá to se doladí.Jinak sílu má jako lokomotiva v tahu je to oproti PBT co jsem mněl znatelnější znatelnější a to už od šťeňete.Weightpull s ní budu doufám dělat taky,zdá se že na to má dispozice.

grakij:buldog je fešák ale bulík ještě větší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Cecil díky, taky jsme měli dřív APBT ;-) Před chvílí jsme přišli z venku, proběhlo i pár pokusů o revír (jen tak za stromem) vypadá to, že chápe :) 

 

Cvičíte na pamlsky nebo hračku? Naše reaguje na každé jinak. U hračky je rychleji v laufu, takže klidnější cviky na pamlsky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grakij: Děkuji za odkaz, vypadá to zajímavě, cenově +/- stejný, jako v PRG.

 

cecil: V pohodě, nic se něděje, tyhle plemena se pletou skoro každému :) . A děkuji za pochvalu, snažím se s ní každou chvilku někde drandit. Cos e týče toho BARFu, řeším to proto, protože jsme před cca 2 měsíci měli dietu a vet ji naordinoval místo granulí rýži a konzervy (měla to na týden). Než jsem ji rozchodil na granule, trvalo to skoro týden než se vrátila zpět do režimu, dva dny nechtěla najednou žrát vůbec a to má apetit, jak blázen. Teď už je to v poho, ale děsím se toho přechodu. No uvidíme.

 

Jinak my na tom s poslušností také nejsme úplně 100%, ale je to lepší a lepší ... a navíc klasika - puberta :) . Ale do roka bude fungovat 100%. Aby to bylo úplně jasné, cvičím ji sám na základě předchozích zkušeností a na pamlsky si také nehrajeme :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...