Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

cecil: děkuji, ta Tvoje taky roste, jak z vody :) .

 

K Tvému problému, řešením je bytová klec ... já osobně ji doma nepoužívám, ale když jezdíme na výlety a máme ubytování v penzionu nebo hotelu, tak ji beru s sebou. Pokud se jedná o krátkodobé zavření doma, tedy ne celý den, neviděl bych v tom žádný problém. Ono tyhle plemena jsou prostě dost odolná a jen tak něco jim na hraní nevydrží a když ji chceš nějak omezit na pohybu je to lepší než venku v kotci ... já mám XXL pro molosoidní plemena, takže tam má dost místa, což pro tu Tvojí bude luxus.

 

Tady je odkaz: http://www.zvireci-potreby.cz/2075,nobby-transportni-cerna-klec-pro-psa-ci-kocku.html?attribut=6886&gclid=CI2MnpqOkcECFSTMtAodHCsAWQ

 

Dá se sehnat levněji, je to značka Savic a je docela odolná.

 

Tuhle klec máme i na bultériéra :-) Ten když jsme odešli z bytu tak ukousal všechny lišty z plovoucí podlahy. TeĎ je na tu klec zvyklej, takže v jí má neustále otevřenou, chodí do ní spát a když jdeme někam, kam s námi nemůže, tak ho tam jen zavřem a on těch pár hodin stejně prospí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas_2002: přesně, jak píšeš. Když si pejsek na tu klec zvykne, jako na svůj pelíšek/útočiště ... je dobré mu tam dát nějakou deku a nechat mu otevřená dvířka ... pak je velká možnost, že to přijme i jako své místo, což je jednodušší u štěněte, ale dá se i na staršího psa ...  

 

Tyhle plemena typu "terier" to mají v povaze a dokud jsou v pubertě, nic moc před nimi nevydrží :) . Boty, dřevo, lůžkoviny a podobně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak bych ještě doporučil takový zlepšováček a sice zpevnit klec klasickými stahovacími páskami: http://www.conrad.cz/stahovaci-rozepinaci-pasky-300x-7-6-mm-cerny-kss-hvcr300bk-100-ks.k541142 . Celou tu klec to zpevní ... je třeba dát tak tři pásky z každé strany.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Maxigabrielg:manželka to vzala v pohodě už se mnou nemluví.Nechapu tu ženskou logiku stejně jsem tu kuchyn platil já..

heh...

a ked ho naucis na tchyni, tak mi ho pujcis na vikend!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se snad ani nedá jinak nazvat,jelikož mi před chvíli doslova rozkousala nové šuplíky od ještě nezabudované linky a zítra ráno mají přijít stolaři tu kuhyň dodělat.Jinak je to moc milý pejsek.Přemýšlím že by se neměla jmenovat Agnes ale možná Husqarna?

Ty se prostě nemůžeš někdy nudit, že? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes proběhla STAF BULL SHOW, konkrétně ve skocích na "peška" ... někteří šampioni dali i 3,20m!!! Mezi zůčastněnými byla plemena STAFFBULL, PIT-BULL, AMSTAFF. Protože vím, že jsou tady právě i příznivci plemen BULL a Terier, tak dávám pár fotek. Omlouvám se za kvalitu, ale podmínky pro focení byly dost ztížené ..

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U zdi jsem viděl pár psů co vůbec nepochopili o co jde a pěkně se rozplácli :D + Někteří pánečci co nechytají... 

 

Když se vše povede, tak to jsou pěkné výkony, to zase jo ;)

 

My pro srandu jenom na míček (lepší bohužel nemám).

 

edit: to co postuješ v druhém příspěvku jsem nikdy nechápal, když byli lidi schopni takhle půl hodiny nechat po sobě psy vyjíždět, protože to přece je pitbul... [no-flame]

 

post-5631-0-08040700-1412529861_thumb.jpg

Upraveno uživatelem grakij
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...