Přejít na obsah

Kdo máte jakého psa?


Conrad

Doporučené příspěvky

Emane, sousedi si na jaře pořídili samce čuvače a když jdu já nebo žena kolem a tak 2 minuty ho nepodrbem, tak vyje jak blázen. Je to ale jinak kliďas...jen má DKK. Ještě nemá rok a už se těžce zvedá. 

Já těžkého psa už nechci, právě pro jejich horší pohyblivost v pozdějším věku a tak vybírám něco mezi 12 - 20kg. Vořech, co jsme našli asi obohatíme o další přírůstek....čím dál více se mi líbí border kolie.

Jojo DKK je u velkych plemen casta. Nase ma predky s "nulou" tak doufam, ze to tak i podedila. Uvidime, az ji budeme uchovnovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Porid Boxera. ;) Ten zasadne nemuze byt venku, umrel by steskem. 30 kilometru na kole zvladne. Velikost akorat, jeste se da prenest, treba pri vandrovani, kdyz je v ceste kratky zebrik. Rad jezdi na lanovkach vsech typu, vcetne sedackovych. Nevzdaluje se od rodiny, kdyz uz ho vyjimecne napadne honit zajice, srnku, nebo kocku, nejpozdeji po 100 metrech pochopi, ze nema sanci a vraci se.  

 

post-3194-0-23730100-1414851309_thumb.jpg

 

post-3194-0-67943100-1414851325_thumb.jpg

 

post-3194-0-69215000-1414851337_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...já chci, aby s námi mohl, když jdeme na kolo (ne jezdit). Čuvač se na to moc nehodí. Labrador, kterého jsem měl, byl neobvykle štíhlý a celkem to zvládal. Když ale vidím našeho lehkého vořecha, jak v pohodě stíhá, tak bych rád podobně stavěného.

Já vím, jen zlobim. Mam radost z te nasi mrchy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Máme novou Sáru. Fenka zachráněná z "množírny". Zezačátku se strašně bála, musela si dost vytrpět, ve čtyřech a půl letech 5x štěnata, celý život v kotci nebo v bedně. Krčila se při každém zvuku, uhýbala před lidskou rukou, neznala pohlazení.

 

Mám ji třetí den, je skvělá. Chodí si už pro pohlazení, když ji drbu za ušima úplně zkamení a držela by celý den. Samozřejmě se mnou spí. :)

post-147-0-46148400-1415528518_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...