Přejít na obsah

Sraz - cyklo víkend


Melly

Doporučené příspěvky

Ahoj,

 

zrodil se takový nápad udělat zase společný víkend kde nebude primárnů důvod účasti pochlubit se hodinkami. Vyrazili bychom někam na víkend na kola. Něco jako Jeseníky, jen nás nemůže být tolik. :D Z praktického hlediska by to chtělo nejspíš i s 1 dne dovo, abychom mohli pátek + sobota šlapat, v neděli domu. (čt večer příjezd)

 

Termín bych dal asi na květen, jestě nebudou snad dovolené, snad ještě seženem ubytko, atd. Lokalita asi Vysočina, at je to tak někde uprostřed. Je tam i dost měst, tak bychom snad měli sehnat ubytko.

 

No a uvidíme, jak to půjde, pak by se třeba mohlo udělat víc turnusů - třeba na podzim září/říjen. I ty mohou být na kole krásné.

 

Co vy na to? Rovnou můžem zkusit nastřelit seznam, kdo by měl zájem.

 

1. Melly

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná doplním pár doplňujících informací. Obtížnost bude nejspíš lehká a střední, jdem se vyvětrat a udělat si žízeň na pivko, ne trhat rekordy. Pokud se nedomluvíme jinak, asi bych nebral silničky, ať to můžem případně někde vzít na cestu mimo asfalt.

 

A samozřejmě pokud by někdo chtěl přijet až v pátek, tak je to každého věc. Jen bych asi úplně nepočítal se šlapáním i v něděli - budem muset vyklidit ubytko a aspoň já se chci před cestou zpátky umýt.

 

1. Melly (gravel / silnička)

2. Roura74 (celopéro / gravel)

3. Lukyn77  (celopéro / silnička)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to asi ať se vyjádří někdo s rodinou. :-) Osobně bych byl spíš pro pánskou jízdu resp. jízdu členů fóra. Už jen protože když 10 členů naběhne s rodinami, tak rázem sháníme ubytko pro 30-40 lidí a to nevidím moc real. Ale klidně ať je to k diskuzi, proč ne. Třeba půjde nějaké kompromisní řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lehká až střední obtížnost :-) No nevím, dejme tomu denní nájezd mezi 40 a 80 km? Bude záležet na reliéfu krajiny, protože nastoupané metry mohou být mnohem více určující.

 

K termínu: Asi je ještě čas, ale myslím, že nejpozději do konce února by to chtělo uzavřít a booknout ubytko a bude se určo platit i záloha. Pak to leda riknout a připsat se, nebo pešek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super nápad. Květen nedám, to jedem s kamarády na silnici do Dolomit...ale pokud by se vymyslelo něco na konec léta/začátek podzimu rád se zúčastním. 

Já se loni domluvil s ženskou a ona má Coloursy, já jedu silničku do Jeseníků. Takže pokud by se chtěl někdo v termínu Coloursů přidat, budu rád. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nápad se mi líbí, ale já jen silnička. Na bajku jsem neseděl už pěkných pár let. Možná pro to, že můj historický bajk ještě nená ani odpruženou vidlici. :)

Dneska se takovému kolu říká gravel:))

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Budu to tady mít v merku a kdyby se mi to hodilo ,tak bych se třeba zúčastnil. :-) dopředu nikdy moc neplánuju,vždy jak to aktuálně vyjde. :-)

Na Vysočinu jezdím celkem často,konkrétně Žďárské vrchy.

Upraveno uživatelem hejdik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak přátelé, vypadá to, že corona virus už by mohl pomalu táhnout do pyče, tak co oživit toto téma? Zatím jsme se s účastníky dohodli na termínu 19. - 21. června s příjezdem ve čtvrtek večer 18. (tzn. pátek dovo), šlapat pátek + sobota, neděle odjezd. Ubytko nejspíš ve Žďáru nad Sázavou, ještě upřesníme. Kola asi ideálně silnička/gravel. Dejme si cca týden na rozmyšlenou, pak začnem řešit ubytko. Kdo by se přidal potom, bude si řešit sám za sebe.

 

1. Melly (gravel / silnička)

2. Roura74 (celopéro / gravel)

3. Lukyn77  (celopéro / silnička)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...