Přejít na obsah

Nakup screw back varianty


lac1

Doporučené příspěvky

Na Glacier Gold asi nemam :)

 

Vyberam medzi klasikou jak si poslal 35th a gw-5000. 

Ten negativ display mi asi uplne nesedi, vadi mi ze za šera a menej svetla clovek neodcita cas. Oproti klasike jak to je na dw-290.

 

Mimo 5735 a 5000, jaka je normal cca cena za Frogman v tej mensej velkosti GF-8235 ? Vidim ich par na predaj ale vsetko medzi 650-800$.

post-8327-0-65015400-1579590131_thumb.jpg

post-8327-0-39108700-1579590138_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 46
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

ty 5735 se mi hrozně líběj - ta barevná odladěnost a displej. kurnik, snad si je koupim, géčka se screwbackem jsem nikdy neměl.

je tedy ten gumoplast nějak poddajnější než u klasických plasťáků?

 

jsem koukal na ebay na ceny - tady jsou za dobrou cenu mi přijde. co myslíte?

 

https://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-WITH-TAG-G-SHOCK-35TH-DW-5735D-1B-Limited-Watch-BLACK-X-GOLD/113338122398?hash=item1a637a809e:g:SRsAAOSwmT1b1zS5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik za ty 8235, zvazim. 

 

Narazil som na cenu 10k za nove GWF-D1000-1, je to ok ? Cenovka v CR origo 27k czk.

 

lub-e nechces sa pridat, budem brat tie 35th 5735 z US :) co pamatam tak napr.GW-5000 mali prijemnejsiu/poddajnejsiu gumu nez DW-6900 co som v tej dobe mal.

 

existuje "odlakovac" na napisy co su na bezeloch ? paci sa mi prave ten "stelth look" na tych plastakoch co mam na ruke. 

 

 

post-8327-0-87776800-1579596201_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty 5735 se mi hrozně líběj - ta barevná odladěnost a displej. kurnik, snad si je koupim, géčka se screwbackem jsem nikdy neměl.

je tedy ten gumoplast nějak poddajnější než u klasických plasťáků?

 

jsem koukal na ebay na ceny - tady jsou za dobrou cenu mi přijde. co myslíte?

 

https://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-WITH-TAG-G-SHOCK-35TH-DW-5735D-1B-Limited-Watch-BLACK-X-GOLD/113338122398?hash=item1a637a809e:g:SRsAAOSwmT1b1zS5

Tohle je super cena!

Jinak co se toho řemínku týká, tak ten je zcela stejný jako u normálních DW 5600E. Jestli chceš pohodlnější tak tam pasuje řemínek z GW 5000 a ten je měkčí a pohodlnější. Kupoval náhradní ve Fastu za 390kč (1/2014).

 

Dik za ty 8235, zvazim. 

 

Narazil som na cenu 10k za nove GWF-D1000-1, je to ok ? Cenovka v CR origo 27k czk.

 

lub-e nechces sa pridat, budem brat tie 35th 5735 z US :) co pamatam tak napr.GW-5000 mali prijemnejsiu/poddajnejsiu gumu nez DW-6900 co som v tej dobe mal.

 

existuje "odlakovac" na napisy co su na bezeloch ? paci sa mi prave ten "stelth look" na tych plastakoch co mam na ruke. 

10 je až podezřele nízká cena. Bezel na aktuální géčka seženeš úplně bez problémů u autor. servisu a ani nestojí balík. Já kupoval třeba obyč. na DW 6600/6900 za 150kč (4/2017), GW 5000 120kč (1/2014)

Upraveno uživatelem t2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty 5735 se mi hrozně líběj - ta barevná odladěnost a displej. kurnik, snad si je koupim, géčka se screwbackem jsem nikdy neměl.

je tedy ten gumoplast nějak poddajnější než u klasických plasťáků?

 

jsem koukal na ebay na ceny - tady jsou za dobrou cenu mi přijde. co myslíte?

 

https://www.ebay.com/itm/BRAND-NEW-WITH-TAG-G-SHOCK-35TH-DW-5735D-1B-Limited-Watch-BLACK-X-GOLD/113338122398?hash=item1a637a809e:g:SRsAAOSwmT1b1zS5

 

Ono to nakonec z HK o tolik levnější nebude, hlavně díky poplatkům tady v ČR.

 

Nákupní cena + doprava ? 121 USD (2730 Kč)

Clo, 21 % z ceny zboží a dopravy ? 573 Kč

Deklarace - odbavení JSD - 200 Kč

Clo - 0 Kč (je to do 150 eur)

?

Celkem 3503 Kč

 

Cena v ČR (se zárukou a dopravou zdarma) ? 4 390 Kč

---

Ušetříš nějakých osm stovek, což není málo, ale počkáš si a záruka bude těžko vymahatelná. I když zrovna u tohohle typu zboží bych se nějaké závady nebál.

Takže je to levnější, ale jen cca o 20 %.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som jak si nepochopil jak funguje objednavanie dielov u fast-u, nejak emailom iba ? :)

 

T2: tie Frogmany su prave z vypredaja od ofiko predajcu z Jicina. Asi to bude model z vykladu, ktoreho sa nevedia zbavit ? :D

 

Jenda: dobra kalkulacka,dik. akurat premyslam nad cenou za JSD, ze je nizka oproti napr DHL (myslim ze 800,-)

            je v tej cene aj ta ich plna moc, vyplneni JCD a podani ziadosti u CÚ ? nechyba tam este dopravne z colneho skladu po ČR ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som jak si nepochopil jak funguje objednavanie dielov u fast-u, nejak emailom iba ? :)

 

T2: tie Frogmany su prave z vypredaja od ofiko predajcu z Jicina. Asi to bude model z vykladu, ktoreho sa nevedia zbavit ? :D

Tak to je jiná! To je pak "suprcena". Taky jsem jednou kupoval screwback géčka v kamenném obchodě se slušnou slevou (DW 5600C).

Já vždy ve Fastu objednával přes telefon a vyzvedával + platil osobně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

som jak si nepochopil jak funguje objednavanie dielov u fast-u, nejak emailom iba ? :)

 

T2: tie Frogmany su prave z vypredaja od ofiko predajcu z Jicina. Asi to bude model z vykladu, ktoreho sa nevedia zbavit ? :D

 

Jenda: dobra kalkulacka,dik. akurat premyslam nad cenou za JSD, ze je nizka oproti napr DHL (myslim ze 800,-)

            je v tej cene aj ta ich plna moc, vyplneni JCD a podani ziadosti u CÚ ? nechyba tam este dopravne z colneho skladu po ČR ?

Já jsem ty ceny bral podle dokumentu zvaného Poplatkový lístek, který mi Česká pošta zasílala k jedné mé zásilce z Japonska.

Tady je kus náhledu. Myslím, že další poplatky už tam nebyly. 

Cena mezinárodní dopravy z Japonska (nebo jiné země) by měla zahrnovat cestu od nich až k tobě domů nebo na zadanou adresu příjemce.

Takhle to vypočítali z celkové ceny 83,19 USD (49,82 USD cena zboží + 33,37 USD služby a doprava).

 

Nejsem si jistý, ale mám dojem, že DHL už za tebe zaplatí i DPH. Možná proto mají ty vyšší ceny. Pak by ti přes ně měl dorazit už kompletně zaplacený balík.

Ale jak píšu, jistý si nejsem, přes DHL jsem z Asie zatím asi nic nebral.

 

BTW: baví mě ten jejich podpis "Vytiskl: Anonymous" :)

post-13153-0-47807500-1579715061_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jendazhor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super odkaz, diky!

cena toho remenu je teda prekvapive nizka.

 

 

 

Tak to je jiná! To je pak "suprcena". Taky jsem jednou kupoval screwback géčka v kamenném obchodě se slušnou slevou (DW 5600C).

Já vždy ve Fastu objednával přes telefon a vyzvedával + platil osobně.

 

Aky to bol rok,ked si kupoval tie DW-5600C ? nebude to kus starsieho data ?:)

 

super odkaz, diky!

cena toho remenu je teda prekvapive nizka.

 

to je ta cena od t2 z roku 2014 co zmienil, na usa strankach ho vidim na objednanie keby to neslo z fastu za 18$ bez posty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...