Přejít na obsah

kde kúpiť Seiko?


Doporučené příspěvky

Zdravím vás :)

 

Viete mi poradiť odkiaľ sa dájú kúpiť Seiko SNKL15?

Kľudne môže byť aj japonská stránka, ale ideálne nejaká EU stránka kvôli DPH.

 

 

Ďakujem za rady.

post-66974-0-06945800-1579523909_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, ta cena je velmi přívětivá. Sám jsem tam nikdy nekupoval, ale jeden člen říkal, že z tama parkrat něco bral a nebyl žádný problém. Zkušenost mám z těch US šedivek jenom s Ashford a tam Seiko asi není.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viem že niekto z fóra už objednával z Ashford, ale tam tie Seika nemajú. Samozrejme že sa podelím o skúsenosti.(dúfam že prídu aj zo správne vyplnenou záručnou kartou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Hodinky objednané s krabičkou 22.1.2020 na Českú adresu. Prišli 31.1.2020, takže za mňa absolútna spokojnosť. A ako bonus prišli bez doplatku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jeden příspěvek a můžeš je poslat dál ;o)

 

(Moje první automaty byly modrásky SNKL43K1 - pro jistotu dvoje - byly to přece  hodinky nafurt, že.

SNKL je hezká řada a i t tahy jsou naohýbané docela zdařile.

Půl roku jsem se z nich těšil. než jsem se jich přebažil ;o)

 

Tak si je  zatím  užij

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mám taktiež aj iné automaty, no chcel som skúsiť ako mi sadnú tieto ospevované elegantnejšie 5ťky.

Popravde spracovanie za danú sumu prevýšilo moje očakávania - videa a review na internete neklamali. Hodinky vyzerajú spracovaním na úrovni oveľa drahších kúskov.

Čo sa týka ťahu, tak skúsim ako im pristane koža. :)

Trošku čo mi na nich vadí je veľkosť (momentálne nosím 42mm), ale je to asi len o zvyku a ak si nezvyknem tak ich posuniem ďalej. (áno už budem môcť :P )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. 42 je moje optimum. Na kůži jsem modrásky měl taky, chtěl jsem jim dát roli "skorooblekovek" na kůži a překlápěčce,

ale zjistil jsem, že bych je využil asi tak nulakrát do roka, tak je pošťák zanesl jinam...

 

Ty tvoje jsou vrcholem decentnosti v dané třídě...(IMHO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kuzi budou super. Navic k tomu stribrnemu cifru si muzes dovolit opravdu jakykoliv odstin kuze!
Jaky je ten tah? Je to takove to klasicke petkove chrastitko?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak je to úplné chrastítko :D Ale som rád že šetrili na ťahu a nie na hodinkách, lebo ten sa dávždy dá vymeniť. Akurát premýšlam že vyskúšam objednať čiernu kožu, alebo tmavo hnedú.

Upraveno uživatelem City
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...