Přejít na obsah

Boots! Boty! Bagančata!


Doporučené příspěvky

Z titulky mě vymazali, tak stručný vlákno zde - prosím o radu:

Vybírám takový ty "bagančata na všude", co vypadaj vypulírovaný dobře a stylově v práci v kanclu (hlavně), ale člověk v nich přežije jadernej výbuch, může vyšlápnout na Eiger i Lysou horu, zajít do opery a zvládnout i test nejostřejší, tj. přejetí nákupním košíkem.

Celkem jasně směřuju, jako většina postižených zde, k Red Wing Iron Ranger, ale nerad bych zanedbal možné alternativy.

Zatím mám:

- Red Wing (approved by Chronomag)

- Dr. Marten (klasika)

- Danner (díky za doporučení, než mě smázli)

 

Jaký jiný značky/kšefty by měl člověk omrknout, aby dostal kvalitu? Kde vyzkoušet/nechat poradit?

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

allen edmonds? ale nevim jestli je u nas nekdo prodava.

pripadne nejaky zajimavy premium timberlandy.

 

nezapomen na to, ze bagancata jsou vetsinou z "poradny" kuze, takze je trva podstatne dyl vyslapnout (rika se tusim 100h?), takze to zkouseni je dost tezky, pokud mas jen trochu nenormovanou nohu, tak na prvni vyzkouseni sehnat pohodlny v podstate nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezapomen na to, ze bagancata jsou vetsinou z "poradny" kuze, takze je trva podstatne dyl vyslapnout (rika se tusim 100h?), takze to zkouseni je dost tezky, pokud mas jen trochu nenormovanou nohu, tak na prvni vyzkouseni sehnat pohodlny v podstate nejde :)

 

jo, s tím počítám, jde hlavně o trefení velikosti. Nekupuju papučky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Případně bych se neomezoval na kamenný prodejny a zkusil nejakej ?EU? on-line shop. Nevím jak u lepsich bot, ale třeba asos nemá problem s posláním více velikosti a vracení je zdarma, aspoň dřív to tak bylo (poslali mi boty už s předplaceným return labelem zpět do UK, kdyby mi nějaký nebyly). A nevím jestli prodavaj i něco lepšího než čínu, spis jen pro inspiraci ze to jde i on-line.

 

Tak dobre porid!

 

jo, s tím počítám, jde hlavně o trefení velikosti. Nekupuju papučky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...