Přejít na obsah

Boots! Boty! Bagančata!


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 99
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo! Díky za připomenutí korkoranu! Sem je výtah a zasloužej si trosku lásky...

 

Jinak jeste mne napadlo - Ota (zrno) taky šíje hezky botky, tak třeba v další fázi můžeš jít do bespoke ;)

 

Akorát venku je počasí tak na tenisky twe...

 

c4c3e6382fff9a55ff95ccd861891dda.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vasky se mi libi, ale standardni strih je mi uzky natolik, ze tam v me velikosti (+jeste rozumne nastaveni) proste nevlezu. U nekterych modelu jsou schopni je usit na sirsim kopytu, ale nebyly k vyzkouseni, takze smula. Ve Zline jsem byl vzdy kdyz bylo zavreno a v Praze jsem s tim sirsim kopytem nepochodil :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dallapé je nejlepší návrh co tu padnul.

Já je studoval a minulý rok jsem je měl už i v košíku, nebo jsem je snad i objednal, ale nějak mi to nepotvrdili, tak jsem se na to vyprdnul. 

Za tu cenu, dobrá botka....hlavně kůže. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tady jeste dukladna recenze, porovnani a rozborka od manika z oboru:

Solovair vs Dr. Martens

 

Tak dneska dorazily, bohužel jsou mi malé. Jinak vypadají skvěle. Kdo byste měl zájem o velikost UK 11 (EU 46, reálně spíš EU 45), mrkněte do prodejní sekce... Já počkám než je naskladní ve velikosti 12  :death:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska dorazily, bohužel jsou mi malé. Jinak vypadají skvěle. Kdo byste měl zájem o velikost UK 11 (EU 46, reálně spíš EU 45), mrkněte do prodejní sekce... Já počkám než je naskladní ve velikosti 12  :death:

 

To je skoda. Koukal jsem do bazar sekce a vypadaj fakt paradne!

Ja do nich pujdu asi pristi rok, konkretne do Solovair Gibson Shoe, jeste nevim jestli cernou klasiku, nebo Burgundy Rub-Off.

Momentalne mam Marteny Made In England tretim rokem a zacina to na nich byt videt:

post-25651-0-28337900-1581295360_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne nejvetsi radost udelaly v posl dobe Vasky.cz

ten kluk a pribeh jsou mi sympaticky a boty ma skvely

Ja mam osobně trochu jinej nazor , boty jsou low cost konstrukce , a příběh je takovej, že tatíček bejvalej komouš ze svitu si nahrabal fabriku a synáček jen využil příležitosti a to co fabrika fotra šila za litr on s velikou pompou prodává za 3 ... firma vasky je reklamní agentura ale boty šije firma flexiko ... je něco jinyho začínat od nuly a něco jinýho zadavat zakazku do výroby ... Stačí se zeptat lidí z branže co si o tom myslej . Třeba hofmann - 2C u flexika šili taky jeden čas .. 

Upraveno uživatelem zrno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Běda vám jak mi ty Solovairy nebudou!!!

 

Já už objednal o velikost větší, tak snad mi taky budou! Jinak na továrním eshopu mají uvedeno, že 11 UK = 46 EUR, ale na krabici je 11 UK = 45,5 EUR. To kdybych věděl, objednal bych správně napoprvé... :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja mam osobně trochu jinej nazor , boty jsou low cost konstrukce , a příběh je takovej, že tatíček bejvalej komouš ze svitu si nahrabal fabriku a synáček jen využil příležitosti a to co fabrika fotra šila za litr on s velikou pompou prodává za 3 ... firma vasky je reklamní agentura ale boty šije firma flexiko ... je něco jinyho začínat od nuly a něco jinýho zadavat zakazku do výroby ... Stačí se zeptat lidí z branže co si o tom myslej . Třeba hofmann - 2C u flexika šili taky jeden čas ..

Ty to asi budeš vědět, monkey Boots Grafters je další jejich projekt? Před časem pod značkou Flexiko prodávali defacto totožnou botu jako "pionýrky", pracovní boty. Teď nikde nejsou, ale když jsem lustroval alternativy na Martens monkey, tak Grafters jsou prý cz/sk. Ani od toho nic nečekám a chci to z nostalgie.

post-7533-0-69378000-1581348356_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...