Přejít na obsah

Oris Aquis GMT - zlatá limitka


Radek Cigi

Doporučené příspěvky

to je přesný, na jachtu na Baltu nebo tak nějak se hoděj.. přičemž pozor, na jachtu v severním ledovým mají tu Bajkalí limitku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá a zlatá funguje, ale... kdo chce zlatý divery a má na ně, ten bude vybírat u jinejch značek.

 

Zajímavý je, že jiný zlatý divery od značky ve stejným cenovým levelu - Longines Legend Diver FG - mě přitom rajcujou. Ale to je asi tím, že jsou to elegantní univerzály a navíc heritage.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně, jak píšete, kdo bude chtít "zlato" na jachtu, tak sáhne určitě po jiné značce a nevysolí 450k za hodinky se Sellitou, která se dává i do základního GMT modelu za bratru 60k. Jsem velký fanoušek ORIS, jedny mám doma, ale raději se pokochám a mnohem více ocením klasické limitky (Clipperton, Baikal, Carlos Costa, Great Barrier, atd.), které mi přijdou k Orisu mnohem přirozenější a smysluplnější. Tady se podle mě vydal Oris do vod neprobádaných a tam jsou doma jiné "kapacity" a tím pádem i cílové skupiny lidí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je jich 50 kusů. Mainstreamově orientovaný úvahy o konkurentech a cílových skupinách jsou tu navíc.

 

Pri te cene nemaji sanci prodat ani tech 50ks.. Oris dela skvely kousky, ale tohle je uplne mimo, trebaze ta kombinace vypada hodne dobre... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Při těch kusech to asi úplně nemá být dojná kráva do roční výsledovky, ale spíš výkladní skříň, která má přitáhnout kupce běžných modelů.

 

Jsou nádherný, o tom žádná... A při pohledu na stránky ORISu bych si hned vybral cenově příznivější Oris Aquis GMT Date, mít volných těch 2,5k éček a nemít ruku s obvodem 17.5 cm - to by mi přečuhovaly možná i přes loket...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...