Přejít na obsah

Automaty potápky - Deep Blue?


Doporučené příspěvky

Ahoj, 

 

vybírám nějaké potápky (ano, zdá se, že u jedněch hodinek to opravdu neskončí) a zaujala mne značka Deep Blue, konkrétně řada Master 1000 Gen. 2 44 mm. Líbí se mi designově (respektive líbí se mi jich tam víc), parametry také super za tu cenu (? 230 na pryži, ? 280 s tahem). 

 

master-1000-ii-44mm-automatic-diver-greemaster-1000-ii-44mm-automatic-diver-blac

 

Znáte nějaký podobný (nějaký Microbrand, kvalitativně srovnatelný s DB) za srovnatelnou cenu - ať vidím, jaké nedozírné obzory mi byly utajeny?

- nerezové pouzdro

- safír

- automat

- srovnatelná vodotěsnost

- pouzdro 44 - 46 mm (42 - 43 je málo)

 

Cena je výzva :-)

 

Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám chuť se zaobírat nějakýma divočinama, zpravidla kouknu na kickstarter.

Co se týče potápak např.:

 

https://www.kickstarter.com/projects/crestical-watches/crestical-titanium-customized-dive-watch-tx-1?ref=discovery&term=watch

 

Tak tyhle poslední (Crestical) zaujaly - zejména ta totální konfigurovatelnost :-). Akorát mám strach z toho Kickstarteru. Chápu to dobře, že peníze si strhnou, jen když se vybere cílová částka (ta už se afaik vybrala)? Ale co dál, jakou mám jistotu, že hodinky dostanu? Co servis, záruka (to asi nic, pokud to bude jen ojedinělý počin). Jinak tyhle jsou opravdu zajímavé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorát mám strach z toho Kickstarteru. Chápu to dobře, že peníze si strhnou, jen když se vybere cílová částka (ta už se afaik vybrala)? Ale co dál, jakou mám jistotu, že hodinky dostanu? Co servis, záruka (to asi nic, pokud to bude jen ojedinělý počin).

 

Bohužel, tady neporadím. Kickstarter mám doposud jenom na kukačku. Ale někdo na fóru by určitě mohl. Občas se v prodejním vlákně nějaký ten kickstarter objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kicksrarter, ide najma o to, ci projekt vytvara znama znacka, alebo nova.

Ale to nema nic spolocne s kickstarter, alebo akoukolvek crowdfounding metodou.

 

Je to rovnake, ako ked napr. kupis nieco cez web od neznamej znacky, alebo od znamej, kickstarter v tom zohrava iba rolu prostrednika.

 

Napr. znamy crepas casto uvadza svoje modely cez kickstarter, je to jedna z najznamejsich microbrands, napriek tomu mnohi nadavaju na zarucny servis.

V dnesnej dobe sa ale vacsinou aj mali vyrobcovia boja, najma azijski vseobecne, a este viac azijski z hongkongu. A zrovna to je mekka mikrobrandov.

 

zrovna ten crestical som pledgol od zaciatku a nemam ani stipku obav

 

https://www.kickstarter.com/projects/crestical-watches/crestical-titanium-customized-dive-watch-tx-1/description

 

 

Blues, neviem odkial si usudil resp. asocioval kickstarter s divocinou, ako pises, nie je to vobec tak, cez ks vychadzaju rovnako ultra konzervativne, tak aj extremnejsie modely a vytvory.

 

 

trochu statistiky ohladom mojich skusenosti s kickstarter. Kupil som cez neho cca 15 hodiniek, v jednom pripade, cca za 130 USD, mi neprisli, reklamoval som, poslali nove, teda napisali, ale neprislo... neviem posudit kde bol problem, ci posta alebo zamerne neposlali, iirc neslo o azijsky mikrobrand (teda vyroba je takmer vzdy v azii) ale zastresovali to niekde v EU

 

btw vela znaciek sem tam uvedie nieco cez ks, ale gro riesi cez svoj web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som v tejto cene pozrel Geckoty, mám od nich dvoje hodinky a môžem povedať, že super. Deep blue som videl pár krát naživo ale isto by som radšej volil geckotu. Ak chceš nejakú "kopírku" tak pozri Ocean X - https://www.seriouswatches.com/collections/oceanx 

 

Alebo môžeš počkať kým Zelos spraví nejaký nový model v tej ich pre-order cene. Ja som tak kúpil MAKO v2 za 300 eur a hodinky to boli parádne. Zelos nebude kopírka a bude fajnovo spracovaná a bude mať samozrejme epickú lumi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

To je normální průběh, takto pracuje mozek. Vybere si hodinky, sáhne do knihovny pocitů a přesune pocit do centra slasti. Následně člověk si chce jenom potvrdit, že to je rozumově správně, ale mozek ho u jiných hodinek přesvědčí, že to není to pravé a tím je hotovo. Pokud si člověk něco vybere pouze rozumově, pak je změna toho vybraného možná, jinak ani náhodou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...