Přejít na obsah

pecka medzi mikrobrands, Nardi


vrcan

Doporučené příspěvky

Taketo nieco sa casto nevidi, nove hodinky cez kickstarter, hned niekolko zaujimavosti, jemnejsie povedane, z mojho pohladu su to pecky...

 

- komplet vyrobene v anglicku, teda okrem skla a strojceka. Sami si to budu ceencéčkovat

- pouzita ocel nie je iba ze rovnaka ako sa pouziva na niektorych lodiach, ale doslova je z vyradenej rozobratej lode, kriznika cornwall

- cena je OK, az nepochopitelne nizka, mohli pytat viac, resp by to neprekvapilo. Tolko co pytaju je bezna cena mikrobrandov ktore 100% outsourcuju z ciny

- dizajn je konecnce nieco aspon naznakovo nove a ine, nie kopirka a homage

 

 

linka

https://www.kickstarter.com/projects/nardiwatches/introducing-the-nardi-hms-c20-part-of-make-100?ref=discovery&term=nardi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela povedené. Některé mikrobrandy dělají skutečně zajímavé hodinky. Akorát s kickstarterem jsou někdy nervy, já už bych po zkušenostech do podpory kampaně na KS nešel...

 

Odesláno z mého BBB100-2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nelibi se mi, tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

este stranka vyrobcu:

 

https://www.nardiwatches.com/the-watch/

 

najma na tahu vyzeraju super (teda pre mna, nikomu nenutim svoj nazor)

mimoriadne zaujimavy a kúl detail su indexy 3 6 9 12 vsadene do rehautu (armovaku), a tiez vysoka koinedž luneta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se právě ty indexy ve tvraru kapky nelíbí. Jsou hrozně výrazné a člověk pak skoro nevnímá nic jiného. A ještě v kombinaci s těmi ručičkami, ty jsou k tomu jak pěst na oko - není na nich nic oblého, ani nemají lesklý okraj.

Ocel z lodě je sice zajímavá, ale kromě historky nepřináší žádnou výhodu, na hodinkách se její předosti neuplatní.

Jinak ale ty hodinky vypadají celkem fajn, jen bych vyměnil ciferník a ručičky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...