Přejít na obsah

Cheapestnatostraps.com


Pepino777

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Aha, to jsem si vůbec nevšiml, že jsou to Švédi.

Ano, dá se to dohledat:
What about taxes and currency rate?

All prices is shown in USD. On purchase within the EU, 25% tax will be added to the price.  On purchases ordered from other places in the wide world there are no additional fees.
Njn, tak holt beze mě. Tyhle fórky s cenou nemám rád.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu co vás tak pobuřuje. Prostě to dle země odpočítává DPH, to dělá spousta zahraničních eshopu. Cenu s DPH ti automaticky neukazují, protože nevedou uživatelský účty podle kterých by to poznali. Jasně, šlo by to řešit mnohem líp a minimálně dát někam upozornění, žádnou levou v tom ale nevidím. Ty ceny jsou i tak ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak ne.

Cvičně jsem to zkusil - a ty dva kódy se nedají kombinovat.

Aha. Koukám, že máš pravdu. Tak to se omlouvám. Dřív to totiž šlo. Sleva za 5 ks tam skákala automaticky bez kódu a tenhle kód si k tomu zadal. No změnili to.

 

Jinak z tohohle eshopu objednávám již pár let a textilní NATO jsou supr a i některé kožené NATO jsou skvělý, konkrétně Kvarnsjö viz fotografie - je silnej a bytelnej. Naopak rozhodně nedoporučuji jejich klasické kožené řemeny, které jsou vycpané papírovou hmotou. Ještě od nich mám dvě gumy a ty jsou OK.

;)

post-40637-0-47898100-1581455879_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu co vás tak pobuřuje. Prostě to dle země odpočítává DPH, to dělá spousta zahraničních eshopu. Cenu s DPH ti automaticky neukazují, protože nevedou uživatelský účty podle kterých by to poznali. Jasně, šlo by to řešit mnohem líp a minimálně dát někam upozornění, žádnou levou v tom ale nevidím. Ty ceny jsou i tak ok.

 

Tak když mi při kliknutí na "checkout" rovnou vyskočí v adrese předvyplněná ČR, nemyslím, že by bylo tak komplikovaný napsat k cenám malým písmem "+ 25 % VAT". Za mě to cajk není. Komu to nevadí, ať tam směle objednává. Každýmu jeho nebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...