Přejít na obsah

Prim Sport?


Doporučené příspěvky

Ahoj, můžete prosím někdo identifikovat přesný typ? Já se v tom nevyznám a podle obrázků co mi vyhazuje google nejsem schopný je přesně zařadit.

Nejdou a nevím jestli se dají rozchodit, strojek na první pohled vypadá ok.

Jakou mají asi cenu? Ne že bych se je chystal prodat ale jen tak pro info...

post-69345-0-12963800-1581589037_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Dnes mi přišly z Aukra. Koupil jsem si je po 33 letech. První mi ukradli na vojně. Pamatuji se, že jsem si myslel že jsou vodotěsné - nebyly. K hodinkám jsem se choval macešsky a párkrát jsem je vykoupal, ale vše přežily. Na tyhle budu hodný.

20210128_101143.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyto nemají šroubovací dýnko a vždy se zamlžily, ale přežily. Ono to na nich není ani uvedeno, že jsou vodotěsné, ani název Sport. Jako náctiletí jsme jim Sport jen říkali, asi proto že měly lunetu. Tenkrát jsem na ně přes výlohu koukal a obdivoval, než jsem z kapesného na ně ušetřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Honzat napsal:

Tyto nemají šroubovací dýnko a vždy se zamlžily, ale přežily. Ono to na nich není ani uvedeno, že jsou vodotěsné, ani název Sport. Jako náctiletí jsme jim Sport jen říkali, asi proto že měly lunetu. Tenkrát jsem na ně přes výlohu koukal a obdivoval, než jsem z kapesného na ně ušetřil.

Ty moje mají vodotěsnost uvedenou na cifru.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci vyvolávat hádku, ale Prim 210 053 6 vodotěsné nebudou (nemají to ani nikde uvedeno) i když je divné, že při stejném pouzdru a dýnku mechanické jsou. Tu nevodotěsnost mám několikrát osobně vyzkoušenou. Ale opravdu se nechci hádat, protože jsem oproti většině zde diskutujících co se týká hodinek nezkušený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...