Přejít na obsah

Novinky Sinn


AndyAaron

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 102
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Cim viac rozmyslam, tak ako mi tie u50 ucarili hned po uzreti, tak ako sa mi to rozlezalo, tak niesom z toho az taky odvareny.

Ako su fantasticke, ale neviem sa prekusnut nejak cez tu cenu sakra. Momentalne sa rozhliadam po niecom univerzalom, v nizsom cenovom spektre, a tie u50tky maju teda tvrdu konkurenciu za skoro polovicnu cenu ( mid oceanstart tribute, doxa 200, nove seiko 62mas, geckota, obris morgan seastar ). Sakra sakra, musim to este premysliet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, huhu4d napsal:

Cim viac rozmyslam, tak ako mi tie u50 ucarili hned po uzreti, tak ako sa mi to rozlezalo, tak niesom z toho az taky odvareny.

Ako su fantasticke, ale neviem sa prekusnut nejak cez tu cenu sakra. Momentalne sa rozhliadam po niecom univerzalom, v nizsom cenovom spektre, a tie u50tky maju teda tvrdu konkurenciu za skoro polovicnu cenu ( mid oceanstart tribute, doxa 200, nove seiko 62mas, geckota, obris morgan seastar ). Sakra sakra, musim to este premysliet :)

Obris Morgan jsem měl a za mě super. I teď přemýšlím, že je zkusím, ale čekám na nový Wardy. Wardy jsi zkoušel? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
  • po měsících...

Dalsi novinka u Sinn - 104 s cervenou vterinovkou. Jako nevypada to vubec spatne, ale uz mi to prijde, ze co se tyka novinek, tak spousta znacek konci dnes tim, ze udelaji nove barvicky a tim to hasne.

https://www.watchbuys.com/store/pc/Sinn-104-Red-Seconds-Limited-Edition-c92.htm

obrazek.thumb.png.3e78331aac7456c82341e2b242e1ffda.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to bohužel poslední dobou trend. Já to nazývám "Seikostyl". V podstatě to není nic proti ničemu, ale víc by se mi zamlouvalo nazvat to modifikací, než novým modelem. 

Přijde mi, že opravdu nových modelů v mechanickém rybníčku přibývá jako šafránu.

Třeba je to jen přechodné období.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nový model to není, je to 104 variace ;) Holt nový model se nedá očekávat moc často, tak barvičky a změny velikosti, případně ‘tribute’  a oživení historického modelu, je častější. Pokud to nesekají pořád, tak je to celkem v poho... Aspoň za mě :) Stejně jako limitka -  OK, ale musí být zřídka, jinak to postrádá ‘kouzlo’.

No, a pak když někdo udělá nový model, tak se stejně řekne, že je jako ..... (doplňte sub, RO atd.) nebo dopadnou jako Code 11:55 co všichni zdrbou :) Není to lehké :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, dr.sphinx napsal:

U AP se stihli stát nechvalně proslulými ještě víc o prsa - za minutu dvanáct :)

Sinn je zaplaťpámbů jedna z firem, jejíž politika limitek je uvážlivá (a nějaká ta barevná vteřinovka tu a tam není zas až tak big deal). Hlavně, aby jim to vydrželo.

No jo, to bylo opravdu o fous... Tak jako tak je to za mne to hloupé jméno :)

Sinn a limitky souhlas. I když oni dělají různé např. pro Japonsko, o kterých člověk ani moc neví. Natrefil jsem před nějakou dobou na 856 flieger a dost mě lákaly...měl bych ke starým Euroflieger další JP model, ale odolal jsem :)

https://sinn-japan.jp/product/856.flieger/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...