Přejít na obsah

Nesnáším Primky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No nejhorší jsou prej ty co nemají ani střechu. To je jako s tím plesnivým starým sýrem.

Primky nicméně nelze srovnávat se starými Pragovkami, Aerovkami a pod. Když už jsme u těch analogií, spíš bych považoval za přiměřené srovnáni se Š 100, případně Š 105-120.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Foundryman:

 

Já jsem taky staré, nové, levé, pravé Primky s ničím nesrovnával. Psal jsem, že nejhorší auta jsou bez střechy a o plesnivém sýru

 

Edit: Pravopis. Za chvíli je tady Karlos a ten mě pěkně sejme. 

Upraveno uživatelem Jeronimo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, kamo, az budes pichat svoji starou, tak se poradne mrkni na ten kus prochcanyho masa kde utapis sve penize.

Pak zjistis, ze cena absolutne neodpovida kvalite. Ale protoze se ti to libi, tak je to prece fajn, ne?!

A tak samo je to s Primkama.

Takze, at ti to suka.......ehm, tedy tika. ;)

 

Při vší úctě, Ty zná jeho starou a nebo to jen srovnáváš se svojí? Tahle reakce je fakt ubohá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kecy,kecy.

 

Mám rád hlavně starý Primky,ač nejsem sběratel,pár jich mám a jsem spokojen.Hodinky vydrží(až na tu vodotěsnost u většiny modelů),poměrně dost.Trávily se mnou celé dětství a dospívání.Nedávno jsem vytáhl jedny z dětství a natáhl je.I po letech bezvadná funkčnost.Případná oprava za pakatel.

Mimoto přednáším na VŠ mimo naši zemičku a vůbec se nestydím,si vzít na ruku Primky.Když jsem přednášel ve státech,tak jsem nosil hlavně Diplomaty a to by jsi se divil,jaký byl zájem o seznámení.Několik jsem jich dal na rozloučenou i darem a můžu Ti říct,že se kolegové nestydí je střídat s mnohem dražšími kousky.

 

Ale chápu,100 lidí,100 chutí.Jen nechápu,proč to píšeš zde a zbytečně nasíráš Primkaře a nenapíšeš to do správného tématu

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/51172-averzia-proti-nejakej-znacke/page-33?hl=averze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rad toto forum ?gentlemanu? ... opravdu jsou nutne takovéto reakce?

 

V tomto případě jsem volil přísloví: Na hrubý pytel, hrubá záplata.

Na tento primitivní příspěvek jsem dal primitivní odpověď. A to tak, aby ho pochopil i primitiv.

Gentleman by nikdy takové vlákno nezaložil.

 

 

Při vší úctě, Ty zná jeho starou a nebo to jen srovnáváš se svojí? Tahle reakce je fakt ubohá.

 

Byla to pouze metafora. O ubohosti mezi mým a jeho příspěvkem si udělej obrázek sám.

Já jsem totiž zvyklý, když někdo na někoho plive, tak mu nepoděkuji, ale vyrazím mu zub.

Ale pokud to máš jinak, tak budiž. Tvůj názor akceptuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Založení vláka - docela zajímavé téma,  :photo: , u mne zatím bez následků, bo mám jen obyčejné kusy z řady Prim za 300. To na občasné provětrání a lesk v kufříku úplně stačí.

:notworthy:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Tak to mám ještě horší zprávu která nevěstí nic dobrého...jistí lidé ,prý a velmi tomu věřím se shánějí po org. Prim Orlík aby je mohli zkopírovat a vyrábět...takže opatrně a ti co je máte doufám že u vás nezvítězí mamon a podržíte si je a neumožníte jim degradaci trhu s tímto elitním kouskem,je vás tuším maximálně 250.Vítr vane samozřejmě zase z PL pro upřesnění.Nic víc k tomu nevím tak mě prosím dále nedotazujte,díky...Beerlao.

 

Jak můžeš (bez důkazů) nařknout poláky z výroby všeho, co je spojené s fejkováním Primek?

Máš důkazy? Znáš nějakého osobně? Já ne. I když jsem si to původně taky myslel.

Jsem si na 99% jist, že vítr vane z ČR!

Poláci jsou dobrá zástěrka pro hejtování. Bránit se moc nemůžou a to české padělatelské komunitě nahrává do karet.

Takže příště, pokud nemáš důkazy, tak nikoho neobviňuj.

Ty tvoje řeči o jistých lidech si strč za klobouk. Snad jsem to napsal dost gentlemansky, aby se místní osazenstvo opět z toho neposralo.  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom toho Juris.fly nezavrhuje Primky jako takové, jen se pozastavuje nad nesmyslnými cenami. Které jsou ovšem nedosažitelné 3km za hranicemi (snad kromě slovenských). I srovnání s motorkama sedí. Za kejvačku 250 u nás lidi chtějí od 50 tis. výš, když kouknu třeba na mobile.de, jsou k mání za 800 - 1000 EUR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozeme Prim milovat, alebo nenavidiet, ale faktom zostava, ze su dolezitou sucastou ceskoslovenskej hodinarskej historie. V dobe, ked republika vyrabala vsetko od tankov po sklenene pohare.

 

Mozeme diskutovat o kvalite, vyhotoveniu, nepresnych kalibroch, no aj tak Primky nosili prakticky vsetci obcania Ceskoslovenska. To je dovod, pre ktory sa aj dnes najde kopa ludi, ktorym Prim za to stoji. Ta polarizacia tu jednak vzdy bude. Treba si uvedomit, ze v tom case bola potrebna hlavne masova vyroba, ktora vyzadovala relativne nizku cenu a POZADOVANU kvailtu/presnost.  

 

Co sa cien tyka, myslim, ze jednym z dovodov je nenazranost priekupnikov, ktori za osuchany stary kram s kalibrom zrepasovanym pomocou WD40 a s "novym" kozenym remienkom pytaju nehorazne peniaze. Vid priklad stranky "proste prim" alebo bazos... 

 

Sucasny Prim (myslim Elton, nie cinskych suflikarov z MPM) je pre mna stale velkym paradoxom. Na jednej strane im drzim palce, na druhej strane ma uz niekolkokrat poriadne nasrali. Jednoducho ked za hodinky pytate 50 - 60k CZK musite byt TOP. A tu ma Elton stale rezervy. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...