Přejít na obsah

Nesnáším Primky


Doporučené příspěvky

Jak můžeš (bez důkazů) nařknout poláky z výroby všeho, co je spojené s fejkováním Primek?

Máš důkazy? Znáš nějakého osobně? Já ne. I když jsem si to původně taky myslel.

Jsem si na 99% jist, že vítr vane z ČR!

Poláci jsou dobrá zástěrka pro hejtování. Bránit se moc nemůžou a to české padělatelské komunitě nahrává do karet.

Takže příště, pokud nemáš důkazy, tak nikoho neobviňuj.

Ty tvoje řeči o jistých lidech si strč za klobouk. Snad jsem to napsal dost gentlemansky, aby se místní osazenstvo opět z toho neposralo.  :lol2:

 

Jak můžeš (bez důkazů) nařknout cechy z výroby všeho, co je spojené s fejkováním Primek?

Máš důkazy? Znáš nějaké osobně? Já ne. I když jsem si to původně taky myslel.

Jak si muzes byt na 99% jist, že vítr vane z ČR?

:lol2:  :lol2:  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 104
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jé, to je zajímavý vlákno. Lepší jak humor

A to že jsou Primky i Jawy šrot, jehož cena klesá se vzdáleností od českých hranic je snad jasný i místním srdcařům. Ono se to tváří jako sbírka a přitom je to konvolut

:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vzhledem k tomu, jaké tohle vlákno začíná mít grády by bylo mnohem zajímavější, kdyby se Juris.fly vyjádřil k hardslimerově příspěvku, a popsal nám, jaké pocity má když píchá svoji starou (nebo starýho, nebo zvířátko, nebo dalších cca 46 pohlaví, ať jsem trochu korektní), namísto toho, aby simuloval horologické důsledky bloudění po Šumavě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono, Berte, třeba to nebyl popis důsledků bloudění po Šumavě....

Já tam vcelku vidím i odpověď na to, co Tě zajímá. Většina jemu podobných vyjadřuje své myšlenky tímto jinotajným způsobem. On to bude v jádru fajn kluk...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co tu zaznělo, není ničím překvapivé. Už se to tu všemožně probíralo tisíckrát. 

 

 

Jak můžeš (bez důkazů) nařknout poláky z výroby všeho, co je spojené s fejkováním Primek?

Máš důkazy? Znáš nějakého osobně? Já ne. I když jsem si to původně taky myslel.

Jsem si na 99% jist, že vítr vane z ČR!

Poláci jsou dobrá zástěrka pro hejtování. Bránit se moc nemůžou a to české padělatelské komunitě nahrává do karet.

Takže příště, pokud nemáš důkazy, tak nikoho neobviňuj.

Ty tvoje řeči o jistých lidech si strč za klobouk. Snad jsem to napsal dost gentlemansky, aby se místní osazenstvo opět z toho neposralo.  :lol2:

Nevím jestli Poláci, ale vyrobeno to bylo v Čínsku a nebo jiné zemi s levnou výrobou. Sedí na to ten styl. Jelikož Poláci kopírují skoro všechno Československé co je z nostalgického, historického a nevím jaké důvodu zajímavé(taky bych to šacoval právě na ně). Pro příklad taková věc jako útočný nůž UTON taky dodávají Poláci. http://www.knife.cz/Default.aspx?tabid=53&g=posts&t=1324&p=47

 

 

 Tak to mám ještě horší zprávu která nevěstí nic dobrého...jistí lidé ,prý a velmi tomu věřím se shánějí po org. Prim Orlík aby je mohli zkopírovat a vyrábět...takže opatrně a ti co je máte doufám že u vás nezvítězí mamon a podržíte si je a neumožníte jim degradaci trhu s tímto elitním kouskem,je vás tuším maximálně 250.Vítr vane samozřejmě zase z PL pro upřesnění.Nic víc k tomu nevím tak mě prosím dále nedotazujte,díky...Beerlao.

Tak to jim rovnou vyřiď, že původní hodinky nemá smysl shánět:) Jsou to na výrobu a technologii náročné hodinky a po shlédnutí by stejně celou konstrukci překopali, aby to bylo rentabilní. Elton taky nedodržel původní návrh z roku 65 a zjednodušil si to. Například i Financova limitka je jiné konstrukce a s původní nemá pranic společného. Ono taky komu by se chtělo dělat nějakých 7 komponent uvnitř hodinek, které nejsou vidět a jsou poměrně náročné na výrobu:) Nemyslím si, že by jim v cestě stála překážka v podobě návrhu, ale spíš bude problém to vyrobit za rozumné peníze pro tak malou poptávku jakou je Čr. Dokonce si myslím, že jim teď ty hnusný Sporty a Diplomaty hnijou někde ve Vratislavě:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vážení, tady je to emotivní jak sviňa.

 

Vzhledem k neodvolatelnosti příspěvků - kdybych se tedy já někdy neovládl a napadl někoho s tím, že se neuctivě vyjádřím o jeho partnerce,

tak se v dalším příspěvku pokorně omluvím - vykrucování totiž nemá žádný účinek. Urazil jsi mne, dám ti po čuni, to se dá pochopit.

Ale urazil jsi mne, zmetaforizuji tvou partnerku? Opravdu to tady tak funguje?

 

Ale k věci. Leccos i v té naší kotlině mělo našlápnuto k rozvoji, ale hrana byla asi 1968 a pozvolna to všecho ne snad upadalo, ale rozvoj byl pomalý a uteklo nám leccos. Kdo si pamatuje, že se na trhu objevily digitálky PRIM - s jakým zpožděním oproti světu a co na nich všechno nebylo ;o). Vzpomínáme na staré dobré časy a Čína nám mává táááámhle před náma... 

Upraveno uživatelem Datel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolikrát už tu tohle téma bylo probíráno....

Na úvodní příspěvek bych reagoval tím, že já mám starý Primky rád. Občas je i dokonce vytáhnu z boxu a nosím. Vždycky mě přepadne nostalgie a vesměs příjemný pocity....a kolik zaplatím za jakýkoliv příjemný pocit je jen moje věc. :angel:

 

Založit vlákno s názvem  " Nesnáším ...." na tomto fóru  je buď provokace, nebo hloupost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po letech se k Primkám vracím a musím napsat že je mám rád. Na fórum přispívám sporadicky (členem fóra jsem ale od roku 2008), o to raději to tu pročítám. No, musím přiznat, že jen málo věcí mě vyprovokuje reagovat. Toto téma ano. Tak tedy, tady to máte.  Odpověď směrem k Jurisovi, zakladateli tohoto vlákna: Jdi se bodnout, hlupáku.. Když se ti Primky nelíbí, netuším co tu děláš, leda, že bys chtěl předvést svou omezenost... Reakce k Hardslimerovi: Netřeba se snižovat na úroveň onoho primitiva (schválně toto slovo použiji). Pokud tedy pracuji přeci s odpadem, fekáliemi či jiným sajrajtem, vezmu si také alespoň rukavice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...