Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Dnes jsem si udělal opravdu radost. S jedním zdejším  členem (třeba se ozve) jsme uzavřeli gentlemanskou dohodu o změně vlastníka sbírky. Win to win. K dnešnímu dni má sbírka čítá již přibližně 1800 kusů. Takže budu donucen to katalogizovat, a vyřešit, jak přebývající kousky směnit či prodat. Vlastně jsem si tímhle přidělal práci .... :-)

 

IMG_20200217_144801.jpg

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulace, jak katalogizujes?

 

No, asi to udělám v excelu, ať je to relativně otevřené kvůli případnému budoucím databázovému transportu. Představou je popis minimálně na úrovni Liborovy bible plus poznámek s tím, že na řádku (jedny hodinky jeden řádek) bude i odkaz do databáze fotek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No, asi to udělám v excelu, ať je to relativně otevřené kvůli případnému budoucím databázovému transportu. Představou je popis minimálně na úrovni Liborovy bible plus poznámek s tím, že na řádku (jedny hodinky jeden řádek) bude i odkaz do databáze fotek.

 

Jeden radek, Jedny hodinky u me celkem fungovalo, jen ten link na fotky jsem nedotahl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, aniž bych ti něco zlýho přál, bavím se při představě, co bys dělal, kdyby někdo v půlce noci začal volat "hoří" :D

 

(Já bych měl stejnej problém, s knihama. Vlastně horší - primky jsou v jednotkách kilogramů, knihy jsou na tuny...)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...