Přejít na obsah

Dekorace na zahradu


Doporučené příspěvky

Zdravim, mozna tu je mezi nami, nebo vite o nejakem sikovnem umelci, co by vytvari zajimave sochy na zahradu...?

Ze dreva, kamene a podobne co muze hezky dotvorit exterier zahrady. Neco podobneho, nebo mene proflakleho.. ;-)

post-751-0-25298300-1582000634_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, přesně tohle mi vznikne pokaždé, když vezmu do ruky jakoukoliv pilu a potřebuju uříznout kus dřeva rovně podle čáry, kterou jsem si na něj nakreslil. Dovez dřevo, nakřivo ti ho klidně uřežu. Pily mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj,

ja jsem ted viděl ze se prodávají nejake venkovní sochy od Zoubka a nebylo to tak drahé

kde? souchy od Zoubka se mi libi, ale to normalne stoji raketu... teda pokud se nejedna o falsum... 2m socha klidne i micudu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, přesně tohle mi vznikne pokaždé, když vezmu do ruky jakoukoliv pilu a potřebuju uříznout kus dřeva rovně podle čáry, kterou jsem si na něj nakreslil. Dovez dřevo, nakřivo ti ho klidně uřežu. Pily mám.

:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O zahradních slunečních hodinách, buď menších na sloupku ve výsi očí, nebo větších přimo na zemi (dle velikosti zahrady) jsi neuvažoval? Je to funkční věc, odpadly by starosti s vnímáním umělecké úrovně jinak nefunkčního objektu, a navíc by to byla chronomagorská volba. A i hodiny lze pochopitelně vytvořit tak, aby měly estetickou přidanou hodnotou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...