Přejít na obsah

Čtyřicítka na krku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jako ty Piaget jsou fajn, ale moc si je nedokážu představit jako definitivky, ale evidentně to máš jinak, tak jsem zvědav, jakým směrem se vydáš.

To já taky Dejve, to já taky:-)

 

Zatím užší finále Glashutte originál seventies, Piagety, něco od Panerai, asi 233 případně něco jiného, nebo prostě nějaká láska na první pohled, která překvapí:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem na pazouře ty modré GO70' verze bez chrona a jako mají fakt koule. Ta modrá je ultraměňavec, úžasný GG tah...

Jojo, z fotek a videí mají koule jak prase. Jen to bude chtít hodit na pazouru a zvědavý jsem taky na ten cifr. Na většině obrázků a videí je to krásná modrá, ale občas je to takový paskvil do fialova a to by se mi asi nelíbilo. Ale bude to zkreslení kamer/telefonů a taky hodně o světle.

Jinak ta spona je kapitola sama pro sebe, meganářez dle mého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď od dubna by na Netflixu by měl být dostupný seriál Community (česky myslím Zpátky do školy), v pozdějších sezonách je nosí na ruce hlavní postava. Tak pokud by ses doma nudil, doporučuju nakoukat. Tam jsem je viděl poprvé. :)

Čoveče, posledních 5 let, co mám děti, jsem se k televizi přiblížil tak na 2 hodiny:-):-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Piagety mě časem nějak pustily, v užším výběru GO seventies panorama date a PAM 210, které nemůžu dostat z hlavy už týden (a ještě zbude hromada peněz na roušky:-)).

 

Nové GO v modré na tahu za 2 kila, případně místní nabídka na jeté černé (šedé) bez papírů za 150. A nebo ten deset let starý Unitas od instalatérů za kilo.

To je dilema safrlote:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem fakt ztracený, akutní touha po hodinkách teď. V hlavě ideu to vydržet a po koroně vyrazit do Práglu a prošmejdit všechny butiky, nebo se zahojit chvilkově těma 210kama, střelit naslepo s GO...

Prostě už mi hrabe:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si ty Pamy, to je láska na celej život. Kup si 210, pak nějaký 8 days Radiomiry, pak nějaký s uchem, Luminory, pak Submersible, atd. Střídání remenu je zábava na dlouho a dlouho.

Hlavně si vole nekupuj ty bezpohlavni hnusny Glashutte :-) Ty jsou tak k sedesatinam do LDN.

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kup si ty Pamy, to je láska na celej život. Kup si 210, pak nějaký 8 days Radiomiry, pak nějaký s uchem, Luminory, pak Submersible, atd. Střídání remenu je zábava na dlouho a dlouho.

Hlavně si vole nekupuj ty bezpohlavni hnusny Glashutte :-) Ty jsou tak k sedesatinam do LDN.

 

To jsem potřeboval slyšet:-) Osmidenní ucho už je, takže na řadě jsou rádiovky a suby:-)

 

 

GO ale modre aj keď podľa mňa ti budu veľké

No to je docela otázka, bez odzkoušení se toho bojím. Proč myslíš, že budou velké? Na Sedle jsi mi cpal na ruku PloProofy a šlo to;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty GO rozhodně modrě, o jiné barvě bych ani neuvažoval.

Btw zrovna Panerai a LDN mi jde celkem k sobě. To je fakt dědkovský styl...nebo pseudoretro. Tím myslím navoskované fousy, navoskované vaťáky, rukavičky do aut, špacírštoky, nepohodlné kožené bagany na nohách, no vždyť to známe ;o)Někde jsem tu cintal něco o typech lidí k hodinkám...zkusím se podívat co jsem tam napsal k PAMům ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kostro kup si to , do čeho jsi hotovej. P.S. dnes jsem jel přes Brutál, jsme to mohli probrat na dva metry v rouškách :-)

Tak snad ti zubaté žáby moc neokousaly auto, při průjezdu:-)

Příště dej vědět, dáme kafčo;-) (tedy jestli už bude kde).

 

Jinak s tou eldénkou jste mě kluci rozsekali, asi si jdu preventivně podat žádost:-) 

 

Každopádně malý update. Alespoň na chvilkové ukojení akutního chronobundu zakoupeny PAM 210. Teď nastupuje tanejhorší část, čekání na doručení, většinou trávena honem na řemeny (taky tomu mohli nechat 24 mm).

Až nás Hamáček s Prymulou zase pustí do ulic, proběhne tour de AD a výběr bude pokračovat. Buď se do té doby PAM okoukají nebo se případně pustí jiný kousek ze sestavy. 

Zatím je teda mezi favority GO seventies preferováno dle fotek a videí v modré.Někde hlouběji v hlavě jsou pořád keramické vlnkové bondovky a zatraceny nejsou ani Cartier Santos, ale chtělo by to něco možná trošku více mimo mainstream a více zvláštního. I nadále budu rád za všechny nápady a podněty;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...