Přejít na obsah

Čtyřicítka na krku


Doporučené příspěvky

Kloudnou radu ti asi nedám, ale řešil jsem podobnej problém. 40 mi bude za 14 dní, radost jsem si udělat chtěl. No a jelikož nechci hodinkový blbnutí pověsit na hřebík a utnout to jedním kusem, tak jsem si pořídil dva in-housy. Zenith Defy Elite a Omega Seamaster s 8500. Mám to jako k narozeninám, ale jestli to vydrží, měsíc, rok..? Pak zas pořídím něco jinýho. Stará osvědčená klasika, pokud máš volný love, kup co se ti líbí s dobrou likviditou, pak to střel a kup zas něco jinýho. Co by jinak čověk z toho života měl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kochal jsem se tím ciferníkem na snowflake, ale vidím dotaz, na který mám názor ověřený praktickou zkušeností.

Taky mám rád na ruce kus železa, nejsem nakonec žádný drobeček, ale na podzim jsem si do práce (tam žena nedohlédne) pořidil

titanové Citizeny s integrálním titanovým tahem (super titanium, tedy tvrzená povrchová vrtvička). A velká spokojenost. Nestudí to,

titan má nižší teplotní vodivost i tepelnou kapacitu než ocel. Ten povrch je bez vlásečnic - a netočí se to na zápěstí, taky bonus za nižší hmotnost.

Ale je to jen kancldiving, při odchodu přezouvám na 316L

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já svoje hodinky ke čtyřicátinám řeším už rok :-) A narozeniny jsem měl před více jak půl rokem. Dopadlo to tak, že jsem nakonec koupil bazarové univerzály. Po třech měsících jsem je prodal. Takže jsem vyzkoušel, ponosil a teď jsem bez hodinek...ale jen proto, že si chci opravdu koupit hodinky ke 40. narozeninám :-) Takže jak tady někdo radil, pokud máš peníze, kup si něco pořádného. A to GS určitě bude. Tak přeji dobrou volbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za me novy ?bondovky? kockopes?. Posledni, do kterych bych sel jsou keramicky bez vlnek, ty byly super a styska se mi po nich...porad se daji sehnat novy a sam o nich uvazuju.

 

Ty napisy na ciferniku, narostle rozmery do vsech smeru, divne vlnky...nevim, ze me ne :-).

 

Snowflake klidne zapujcim na otestovani :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Zenith mám v titanu a pocitově mám raději ocel, ale snow flake jsou snow flake. Ten cifr musí být mega pecka.

Co ty keramické vlnkové bondovky, byl by to moc blbý nápad?

 

  Taky jsem dřív nedal na ocel dopustit a titan zatracoval. Teďka už přes rok jedu titanový GSa a nedávno jsem je zas porovnával s ocelí, no už by se mi zpátky k železu moc nechtělo. A to mi zkraje přišly titanky neúměrně lehký. Ale váha je jen o zvyku. Spíš jde o to co se Ti víc líbí, každej kov vyzařuje jinou estetiku. Za mě jsou vločky skvělá volba.

  A SD je návykovej, ta přesnost se plíživě zažere pod kůži. Teď když se zahledím na jiný kukačky, po chvíli si uvědomím, že bych zas řešil odchylku, tak to zalíbení úplně pomine. Dřív mi přišlo ještě do 5 sec/day v mezích nositelnosti, teď by mi jeblo. Prostě tady je kalibr stejně určující jako vzhled hodinek, to si ale uvědomíš až při nošení.

  Každopádně přeju dobrou volbu, Tvoje sbírka je už tak úctyhodná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sakra, diky tomuto vlaknu jsem objevil ty Santosy, jsou perfektni. Co jsem prosel recenze, tak vicemene sama chvala, vcetne pohodli.

Mám to stejně, už rok řeším, jaké pořádné hodinky si koupit a ty Cartiery mě praštily hned, jak jsem si je vygooglil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky moc za komentáře (a samozřejmě i pochvaly, to se hezky čte).

Máte pravdu, že k tomu SD ten titan asi tak nějak i sedí. Asi s velkým díkem přijmu nabídku na osahání od AdaMosse.

No a Santosky mi zase tak usedlé nepřipadají, mají docela šmrnc a je to zase něco úplně jiného.

 

Wizi, že zrovna od tebe se dočtu něco takového bych ještě před pár lety netipoval, ale vypadáš, že už jsi se hodně zklidnil. Co tebe nakonec vytrhlo z kolotoče nákupů a prodejů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

...

Máte pravdu, že k tomu SD ten titan asi tak nějak i sedí. Asi s velkým díkem přijmu nabídku na osahání od AdaMosse.

..

 

Koukám, že jsi až z Bruntálu...To je do Prahy celkem štreka :-). Asi bych je i poslal poštou, ale nemám šajn, kolik by pojištěnej balík stál :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...