Přejít na obsah

Čtyřicítka na krku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukám, že jsi až z Bruntálu...To je do Prahy celkem štreka :-). Asi bych je i poslal poštou, ale nemám šajn, kolik by pojištěnej balík stál :-).

Jo až takhle velkorysá to byla nabídka, děkuji uctivě pane. To se spíš někdy stavím za tebou do velkoměsta na kafe;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a Alpine Eagle nádhera až na to nechutné datum. Už je tu někdo postoval.

V kategorii největší resale sebevražda zatím totální vítěz:-)

To už jsou opravdu hodinky napořád.

 

Rozmluvě mi někdo ty Piagety Polo S, nějak z nich nemůžu spustit oči;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ingy už tu myslím byly, každopádně jsou v užším výběru.

A žabí pacička to nebude určitě, zaprvé bych se dočkal tak kolem padesátky, zadruhé v nich za ty ceny nevidím už tu užitnou hodnotu. A hodinky chci nosit, ne se bát, že se mi z nich v bance sloupne fólie:-)

 

Na resale jsem nikdy nehrál, ale u kukaček za čtvrt míče už je to součást hodnocení, tomu se nevyhnu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 9 litrov to musí byt láska na prvú dobrú keď som ich pozeral prvý krát tak som sa potešil že 7 litrov a super nemajú ten divný dátum to by asi šlo, ale prd to boli babské 36 ky, tie piadžety sú fajn síce,, napodobenina ,,ale svojská a s puncom dobrej hodinarčiny cool značka skratka take Ápečka pre chudobných a s tým by sa mi ťažko žilo a možno aj nie ale o mna tu nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já už všechno, co jsem chtěl, měl ;o) Teď tahám na ruce Garminy (až tak jsem skončil) a tak jednou za 14 dní vezmu na pazouru Rolexy nebo Tudory, zbytek je někde v krabicích. Nechce se mi to ani prodávat, bo se mi nechtějí dělat fotky a odpovídat na nesmysly ;o) Buď rád, že Tě kukačky baví, furt je to lepší, než to rvát do chlastu a kurev...no, i když ;o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to vidím, ty Chopardy Alpine Eagle zmiňoval jako první Shewcza, tak se omlouvám za double :notworthy:

Neblázni, za každý podnět jsem rád a už se v tom ztrácím i já sám. 

 

Za 9 litrov to musí byt láska na prvú dobrú keď som ich pozeral prvý krát tak som sa potešil že 7 litrov a super nemajú ten divný dátum to by asi šlo, ale prd to boli babské 36 ky, tie piadžety sú fajn síce,, napodobenina ,,ale svojská a s puncom dobrej hodinarčiny cool značka skratka take Ápečka pre chudobných a s tým by sa mi ťažko žilo a možno aj nie ale o mna tu nejde

To datum je prostě show stopper i když bych si odmyslel tu srandu je pak horko těžko prodávat za polovinu. A ta Pola pořád nějak neberu jako Nautily pro chudé, s tím bych žít dokázal.

 

Nádherná kolekce !! Zenith vítěz !

 

Děkuji.

No, já už všechno, co jsem chtěl, měl ;o) Teď tahám na ruce Garminy (až tak jsem skončil) a tak jednou za 14 dní vezmu na pazouru Rolexy nebo Tudory, zbytek je někde v krabicích. Nechce se mi to ani prodávat, bo se mi nechtějí dělat fotky a odpovídat na nesmysly ;o) Buď rád, že Tě kukačky baví, furt je to lepší, než to rvát do chlastu a kurev...no, i když ;o))

Ty jsi teda dopadl:-) Ale když si představím, kolik jsi svého času točil v hodinkách, tak ti stejně ten chlast a kurvy asi závidím:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo tie Sibirove Cartier ? Sú vcelku zaujmavé evidentne potrebujú trochu lásky od miestneho majstra Jeronima. Nevyznám sa vo veľkostiach pri tomto type pozeral som že existuje aj xl varianta. Aj by som ich išiel pozrieť ale sami nechce do Brna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co něco trošku sportovního s moonphase v rozpočtu? Napadá mě jen Schaumburg.

 

Ten nema WR100, jenom 50. Bohuzel i Senator..

 

https://www.glashuette-original.com/de/kollektion/senator/senator-excellence-panoramadatum-mondphase/1-36-04-03-02-70

 

O PAM722 jsi premyslel?

 

https://www.panerai.com/de/collections/watch-collection/luminor/pam00722-luminor-marina---42mm.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud další (nebo spíš výměna) PAM tak asi za 233, ty mě lákají neskutečně. Z Glashütte kolekce se mi líbí jen ty seventies:-(

 

Třeba mě něco příští přes nos na Rolex/PAM srazu:-)

 

Co nějaké tipy na karbon/keramická pouzdra? Protočil jsem tu toho spousty, ale černé pouzdro jsem ještě neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...