Přejít na obsah

Čtyřicítka na krku


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 185
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ta tvoja zbierka je dokonala :) Ale k teme, Nemcom sa zjavne nebranis, ked mas GO ako favorita. Co tak Tutima Glasshutte? Nie su take "proflaknute" ako GO. Trebars Saxon One by mohol splnat povodne zadanie.

Díky a díky, ale Tutima má pro mě takový strohý nebo studený design, prostě to není ono.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozumiem. Nechytili za srdiecko. Bol to len napad.

Viem presne, cim si prechadzas. Bol som na tom podobne minuly rok vratane tej 40-ky. :) Tiez som ako Bludny Holandan rozrazal hodinkove vody od severu na juh, v snahe najst nieco, co by si to jubileum zasluzilo. Akurat rozpocet som mal trocha nizsi. V kazdom pripade drzim palce a hadam sa pochvalis finalnym kuskom.

Upraveno uživatelem junior300
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky a díky, ale Tutima má pro mě takový strohý nebo studený design, prostě to není ono.

Hele, měl jsem to stejně, ale pak jsem je viděl naživo a veliká paráda. Teda nekoupil jsem je (na to jsem příliš chudý a hloupý), ale líbí se mi od té doby neskutečně. Pravda, ke kulatinám to asi není ono, ale přesto :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chvilkový odklad vyřešen, ale otázka zůstává:-) Dodělat si svatou trojici z PAM třeba s 233 nebo 372, případně něco v keramice? Nechat to být? Šetřit a čekat na nějaký zajímavý kousek v inzerci?

 

d37d34a219c19832c1ce411616e5bf6c.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, octaviakk007 napsal:

Neviem, či sú aktuálne nejaké ďalšie návrhy - čo tak JLC Polaris? 

Ahoj, aktuální to pořád je. Polarisky parádní, na SEWu jsem je zkoušel a byly super.

Ale teď buď musím najít záchranný kruh, který mě vytáhne z PAM vlny nebo se na ní plavit dál:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Kostra napsal:

Ahoj, aktuální to pořád je. Polarisky parádní, na SEWu jsem je zkoušel a byly super.

Ale teď buď musím najít záchranný kruh, který mě vytáhne z PAM vlny nebo se na ní plavit dál:-)

Klukata je cesta chronomagorova :)))) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...