Jump to content

Čtyřicítka na krku

Kostra
 Share

Recommended Posts

• Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ta tvoja zbierka je dokonala :) Ale k teme, Nemcom sa zjavne nebranis, ked mas GO ako favorita. Co tak Tutima Glasshutte? Nie su take "proflaknute" ako GO. Trebars Saxon One by mohol splnat povodne zadanie.

Díky a díky, ale Tutima má pro mě takový strohý nebo studený design, prostě to není ono.

Rozumiem. Nechytili za srdiecko. Bol to len napad.

Viem presne, cim si prechadzas. Bol som na tom podobne minuly rok vratane tej 40-ky. :) Tiez som ako Bludny Holandan rozrazal hodinkove vody od severu na juh, v snahe najst nieco, co by si to jubileum zasluzilo. Akurat rozpocet som mal trocha nizsi. V kazdom pripade drzim palce a hadam sa pochvalis finalnym kuskom.

Edited by junior300

Díky a díky, ale Tutima má pro mě takový strohý nebo studený design, prostě to není ono.

Hele, měl jsem to stejně, ale pak jsem je viděl naživo a veliká paráda. Teda nekoupil jsem je (na to jsem příliš chudý a hloupý), ale líbí se mi od té doby neskutečně. Pravda, ke kulatinám to asi není ono, ale přesto :)

Chvilkový odklad vyřešen, ale otázka zůstává:-) Dodělat si svatou trojici z PAM třeba s 233 nebo 372, případně něco v keramice? Nechat to být? Šetřit a čekat na nějaký zajímavý kousek v inzerci?

d37d34a219c19832c1ce411616e5bf6c.jpg

233 su super a nejsu velke

372 su lahke ale stale preferujem 422

Keramika krehka

.....

Jojo, 422 jsou taky fajn. Ale toto budu muset prvně fakt zkusit na ruce, z těch 47 pouzder už mám fakt respekt:-)

před 28 minutami, octaviakk007 napsal:

Neviem, či sú aktuálne nejaké ďalšie návrhy - čo tak JLC Polaris? 

Ahoj, aktuální to pořád je. Polarisky parádní, na SEWu jsem je zkoušel a byly super.

Ale teď buď musím najít záchranný kruh, který mě vytáhne z PAM vlny nebo se na ní plavit dál:-)

před 10 hodinami, Kostra napsal:

Ahoj, aktuální to pořád je. Polarisky parádní, na SEWu jsem je zkoušel a byly super.

Ale teď buď musím najít záchranný kruh, který mě vytáhne z PAM vlny nebo se na ní plavit dál:-)

Klukata je cesta chronomagorova :))))