Přejít na obsah

CURREN a pod.


Doporučené příspěvky

Možno to bude niekomu čudné ale okrem toho že zháňam (zatiaľ neúspešne) Breitlingy, pozerám zároveň po niečom lacnom na šport, robotu okolo domu, a pod. aktivity pri ktorých budú Breitlingy zákonite odpočívať doma v krabičke. 

 

https://www.aliexpress.com/af/curren-watch.html?trafficChannel=af&d=y&CatId=0&SearchText=curren+watch&ltype=affiliate&SortType=default&page=2

Z fotiek to nevyzerá najhoršie, má niekto s nimiaj reálnu skúsenosť? Moje smelé očakávanie sú asi také aby z toho nevypadli ručičky už po ceste sem a čas neujde o viac ako 5min za mesiac.

Vyrovnajú sa hodinkám v cene 30-50eur zo stánkov nákupných stredísk, alebo sú to naozaj vyhodené peniaze a kúpiť radšej niečo v tých nákupákoch so zárukou?

 

Diky za postrehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel som si že to bude šmejd, ale za opýtanie človek nič nedá :) Dúfam že som veľmi nevzbudil pohoršenie, ale na videu nevyzerajú na 10e hodinky zle 

 

Vzhľadovo mi padli do oka a hľadám niečo, čo keby utopím, trafím kladivom pri oprave zajačníka, rozbijem na bicykli alebo v práci aby to tak nebolelo...

Upraveno uživatelem RB1K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shagy - ale aspoň to vypadá jako hodinky ;o)

Ty CURRENy výše jsou horečnatý sen exhibujícího designéra. Líbit se mohou, o tom žádná, ale zjistit z nich aktuální časový údaj

 chvilku zabere.

 

Ale jsem holt starší člověk a můj příklon k designu pilotek je možná z nouze ctnost, vzhledem k blížící se stařecké vetchozrakosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Já jsem před rokem koupil za pětistovku tohle a hlavní účel to splní. Quartz jde krásně, když jednou za dva měsíce hýbu s datumovkou, předchází se o necelou minutu. Malý kolečka fungujou a hodinky vypadají fajn. Zbytek už není žádná hitparáda. Hardlex určitě není hardlex, hned první týden jsem potkal futra a je z toho krásnej šrám na 11 hodinách. Lumi svítí jen chvilku a ještě ne moc silně. Mám je rok a už jsem měnil baterku. O koženosti řemínku mám pochybnosti, ale nosím je 1x-2x týdně, takže zatím nepraská, nešoupe se a nesmrdí. Z vnitřní strany na něm reznou ozdobný nýtky. Vodotěsnost jsem nezkoušel, ale mají být 30M takže ani žádnou nečekám.

megir.jpg?ver=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 21. 2. 2020 v 9:50, shaggy napsal:

https://www.aliexpress.com/item/32816850691.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dgYoNfP

 

Ale nenosim ich. Par krat boli na ruke a minule som ich nechal cez noc zmrazit do kocky ladu. Prezili bez ujmy. No mozno ich otvorim a pozriem ci nezhrdzavel strojcek. WR maju tusim okolo nula :)

Upřímně, to je přesně případ těch hodinek, kde se bojím jediného, a to svěřit tolik peněz AE 😉 Mám u nich totiž moc úspěšných reklamací, takže po mně chtějí posílat věci zpět do ČLR, protože mají podezření, že toho zneužívám.

Čistě opticky mi na nich nesedí barva na pouzdru. Jinak za tuhle cenu se dají na eBay koupit použité automatiky, ale s určitou lhůtou na doručení, samozřejmě.

Upraveno uživatelem vdavid
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...