Přejít na obsah

Submariner 1680 RED


spaja

Doporučené příspěvky

Ahoj gentlemani.

Poslední týdny tu na fóru doslova žeru veškerou četbu o Rolex, že už se se mnou žena kvůli tomu ani nebaví. Zvažuji že bych toho domácího ticha využil a další část úspor uložil do nějakých pěkných hodinek. Padl mi do oka, kromě Dayton, tento vintážní Rolex Submariner 1680.

Rád bych se zde zkušených zeptal, zda by mně mohli, pokud někde uvidí kvalitní kousek a sami jej kupovat nebudou, zda by mně mohli na tento poukázat. Případně kdyby někdo pouštěl ze sbírky.

Klidně bych zvážil i jinou referenci, tady se mi moc líbí ten cifr.

Sám sice projíždím ch24 a další ale nemám to ještě v oku.

Předem Vám děkuji za každou radu a přeji hezký podvečer.

Tomáš

 

9bda010f1c86ece5929df02fab51fbad.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To chce opravdu hodně a hodne studovat. Kvůli tomu ceněnýmu červenými nápisu se to fejkovalo hodně. Když už něco takového tak full set. Podobné jsem viděl tady mají dokonce i původní lunetu

 

https://www.chrono24.cz/rolex/red-submariner-ref-1680-mk-iv-1975-full-set--id12963658.htm

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano

Daydate jsou moc pěkný stroje, líbí se mi to řešení dne v týdnu. Naživo jsem je neviděl a nezkoušel ale dle mého názoru se hodí spíš k obleku a ten jsem měl naposledy na funuse před dvěma lety. Potřebuju ke svému stylu spíš sporťáky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daydate jsou moc pěkný stroje, líbí se mi to řešení dne v týdnu. Naživo jsem je neviděl a nezkoušel ale dle mého názoru se hodí spíš k obleku a ten jsem měl naposledy na funuse před dvěma lety. Potřebuju ke svému stylu spíš sporťáky.

Jestli te to uklidni tydle stare mrdky jednou tuknes, vysype se ti tritium a jdes si hodit provaz :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve vintazkach se moc nevyznám. Zajímalo by mě, jak se pak taková patálie vzhledem k charakteru materiálu resi.

Slyšel jsem, že se vysypaná lumi dá rozdrtit, přidat trochu pojiva a vrátit zpět. Nevím jestli to je možné i u Tritia.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chce opravdu hodně a hodne studovat. Kvůli tomu ceněnýmu červenými nápisu se to fejkovalo hodně. Když už něco takového tak full set. Podobné jsem viděl tady mají dokonce i původní lunetu

 

https://www.chrono24.cz/rolex/red-submariner-ref-1680-mk-iv-1975-full-set--id12963658.htm

Díky za tip a info ohledně lunety, aspoň už vím, že původní luneta má mít fat font a servisní už měly thin font. Hodinky preferuji z EU, ať se na ně mohu jet podívat.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...