Jump to content

Recommended Posts

Jo SDGM jsou čarokrásné, modré úplně nej, ale ty sehnat není zrovna nejjednodušší a když už ano, tak ta cena...ty máš teda double černých a bílých jo? Po bílých občas pokukuju, že bych je prubnul, ale taky jich není zrovna moc.

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
V 28. 4. 2020 v 17:05, Bells napsal:

Líbí se mi je vlastnit :)

Přesný... já si už tolikrát říkal, proč si je nechávám, vždyť je tak často nenosím... a tohle to přesně vystihuje :)

• 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
V 21. 2. 2020 v 12:55, farkyostrava napsal:

Mi tam sedí, onyx zasazený v korunce ... no kdo to má :punk: ? např. Cartiery Tanky a kdo na to brble ? nikdo :-), dává to velmi zajímavý look, posouvá to hodinky jako fakt už k pánskému šperku, ale je to dizajn a na ten má každý svoje oko že... na fotkách vypadá, že to je nějaký obr ( ten onyx), nicméně v reálu je mrňavý...

Přesně. Já jej mám taky na svých SARX 045 a sedí tam luxusně. Dokonce bych řekl že je to i decentní prvek. 

• 2 weeks later...

Musím přiznat, že jsem vůbec nečekal, že mě až tak chytnou a zatím je skoro ani nesundavám. Skvělé daily watch.

E8B66099-FABC-4989-9A9F-8C947BB03161.jpeg.76a435692bb64455dfe7592386589610.jpeg

• 6 months later...

Tak se také hlásím ke spokojeným majitelům těchto paradnich hodinek. Před nákupem jsem si toto téma pročítal a fakt jsou boží a123a5a14b04699f3cb6a7cdd9353a2f.jpg

Odesláno z mého SM-G955F pomocí Tapatalk