Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak nevím... na promo fotkách jsou ty vnitřní subciferníky plastické - kónicky vystupující, stejně tak rámeček kolem datumovky vystupoval výrazněji... ciferníku to dávalo alespoň nějakou plastičnost. Ve finále to podle této fotografie vypadá více ploché a laciné - na hodinky za 150k CZK. Zajímala by mě fotografie z čelního pohledu... protože pochyby o čitelnosti jsem měl už u promo fotek a tady to vypadá ještě hůř - modrá vteřinovka se úplně ztrácí na pozadí...ručky zachraňuje lumi, jinak bez toho bočního odlesku je to taky utopené :(

Ale abych pořád je neplival tak použití děrovaného plechu na ciferník oceňuji... 

 image.png.87f1a956aceac42c3c0b770486f6d80c.png 

image.png.7d69ac54eee94f6d7d26729bd5c7f1a8.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute,

když čtu tu hromadu negativních komentářů, tak bych se rád taky vyjádřil. Přiznávám, že na papíře se mi hodinky nelíbily vůbec. Stejně tak v nich nevidím designový odkaz na to krásné autíčko z LM (když nepočítám sekundovku). Trochu mi i nesedí odkazovat na takto klasický retro design něčím tak vyloženě moderním, jako jsou tyto hodinky. ALE chci vás vyzvat, ať se na ně zajdete podívat, pokud budete mít možnost. Měl jsem šanci hodinky na pár okamžiků vidět a dojem jsem z nich měl podobný jako ze Sutnarů - naživo vypadají MNOHEM lépe a mají spoustu zajímavých prvků. Perforovaný číselník je jeden z ních. A abych zareagoval i na poslední příspěvek, číselník obsahuje hned několik plastických prvků. Subčíselníky, logo, stupnici kolem perforovaného kroužku. Hodinky bych si za tuto cenu rozhodně nekoupil, ale Bohematicu moc fandím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 19. 12. 2020 v 11:08, jonyyy napsal:

Čaute,

když čtu tu hromadu negativních komentářů, tak bych se rád taky vyjádřil. Přiznávám, že na papíře se mi hodinky nelíbily vůbec. Stejně tak v nich nevidím designový odkaz na to krásné autíčko z LM (když nepočítám sekundovku). Trochu mi i nesedí odkazovat na takto klasický retro design něčím tak vyloženě moderním, jako jsou tyto hodinky. ALE chci vás vyzvat, ať se na ně zajdete podívat, pokud budete mít možnost. Měl jsem šanci hodinky na pár okamžiků vidět a dojem jsem z nich měl podobný jako ze Sutnarů - naživo vypadají MNOHEM lépe a mají spoustu zajímavých prvků. Perforovaný číselník je jeden z ních. A abych zareagoval i na poslední příspěvek, číselník obsahuje hned několik plastických prvků. Subčíselníky, logo, stupnici kolem perforovaného kroužku. Hodinky bych si za tuto cenu rozhodně nekoupil, ale Bohematicu moc fandím...

tak "na zivo vypadaj mnohem lepe" se da rict o 90% hodinek. ale je pravda, ze jestli to tu panove z bohematiku ctou, tak potes koste, tolik negativity... 

ja jsem nejak zaznamenal, ze ondra sima jim sil nejaky remeny, pak na mne z billboardu vykouklo par hezky nafocenejch pilotek, tak sem si rek, super, dalsi ceska znacka (a podvedome si vzpomnel na biatec). hodinky maj rozhodne originalni design, nekomu se libi nekomu ne (mne ne...), ale musime odtusit, ze na foru prevazujou spis negativni dojmy a navic pozitivni dojmy si kazdej radsi necha pro sebe :D a cena je urcite ambiciozni.

ted by mne uz jen zajimalo, jestli ten inzerat na FB bazaru byl pro elton nebo pro biatec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa mně se ty hodinky líbí. Ovšem jen ta kolekce Minor.  Ale je fakt, že jak už tady někdo psal, odkaz na auto Aero Minor v nich nevidím.  Pro mě ovšem nejsou z důvodu astronomické ceny a jejich velikosti, neb průměr 44 mm je hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, nivarox napsal:

Kurňa mně se ty hodinky líbí. Ovšem jen ta kolekce Minor.  Ale je fakt, že jak už tady někdo psal, odkaz na auto Aero Minor v nich nevidím.  Pro mě ovšem nejsou z důvodu astronomické ceny a jejich velikosti, neb průměr 44 mm je hodně.

Velikost hodinek je pro mě taky zásadní, a to nejenom kvůli mému zápěstí, ale o udržitelnosti hodinek. Viděl jsem Sutnarky v Koscomu před Vánoci a tak velikost mě odradila si je vzít do ruky. Ze zkušenosti vím, že u průměru 42< k poškrábání či nárazu dochází často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Nic proti Bohematic, je super vidět "české hodinky", Minor se mi líbí, ale smysl to podle mě začne dávat, až budou mít vlastní strojky. Díval jsem se na jejich web - strojek výroba Švýcarsko, pouzdro výroba Švýcarsko, sklíčko výroba Švýcarsko, u nás snad ciferník, rafičky, korunka, přezka + kůže a snad i nějaké kosmetické úpravy materiálu ze Švýcarska. To je podle mě strašně málo, aby to ospravedlnilo nastavenou cenovou hladinu a šlo tomu říkat české hodinky. Je to ale jen můj názor a třeba se mýlím a vše bude jinak 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj byl dvoustrankovy clanek o Bohematic v hospodarkach minuly tyden, zadne poradne info - strojky a pouzdra nakupujeme ve svycarsku, tak nevim. Treba Prim jsem si mohl projit celou vyrobu (moje pani je jeden z jejich subdodavatelu) a tam opravdu delaji vsechno ve vlastni fabrice, pouzdra, strojky, ciferniky ... az jsem si rikal, ze je vlastne ten finalni produkt levny 😀 pro upresneni nejsem fanousek Primu a zadny nevlastnim. Bohematic me zajimal protoze mam celkam rad tvorbu M. Fronka - ale z tohohle jsem fakt rozpacitej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

:D

 

Jiří Burian
Před 4 hodinami

Moje hodinky stály 6 000, a to si myslím, že byly dost drahé.

Honza Veselý
Před 3 hodinami
Jiří Burian

6000 euro nejsou drahé hodinky. 6000 Kč jsou vyhozené peníze.

S Jandora
Před 2 hodinami
Honza Veselý

Pán je asi hodně bohatý, nebo tady jen prudí. Pan Burian má pravdu, mám hodinky Festina za podobnou cenu jak on. Mohl bych si koupit i ty za 6000Euro,ale pak by to byly vyhozené peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Jsem sel takhle kolem. Pokecal jsem a taky videl nazivo i nejake tajne prototypy.

 

Hrozne se mi libi ta kombinace manualniho natahu, rezervy a data. A abych nezapomněl, zkritizoval jsem jim jejich web. https://www.bohematic.cz/ Sice to vypadá hezky, ale funkčnost a přehlednost nula za mě.

20220214_155833.jpg

Upraveno uživatelem Dreak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...