Přejít na obsah

TAG Heuer CARRERA CALIBRE 16


MaaBe

Doporučené příspěvky

Zdravim všetkých, pozeral som po fore ale zatial sa mi nepodarilo u niekoho nájsť že by mal


TAG Heuer CARRERA CALIBRE 16 CHRONOGRAPH

 

prípadne že by sa tu vôbec v nejakom širšom merítku riešili, viac menej sa tu riešia vo velkom počte TH Autevie a pod...

 

čo si myslíte o hore spomínanych hodinkách, budem vdačný za každy názor ked že by som mal záujem o kúpu na chrono24, prípadne čo sa týka nejakeho rozielu medzi ediciou Juan Manuel Fangio a klasikou

 

vopred ďakujem za reakcie

 

 

 

 

post-69424-0-76691000-1582902554_thumb.jpeg

post-69424-0-82948600-1582902578_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kdyby jsi měl zájem. Momentálně jsem dal na servis jedny TH calibre 16...a mohl bych je poté prodat. Mám vyhlídnuté jiné a rád bych to vyměnil. Kdybys měl zájem, napiš. Pošlu ti fotky. Ondra

Upraveno uživatelem Ondra.T
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja sice nemam Carreru, ale Aquaracer chrono s Calibre 16, ale musim povedat, ze Tag Heuer je podla mna znacka so spickovou kvalitou za dobru cenu. Spracovanie super, povedomie o znacke je dobre a likvidita investicie je na dobrej urovni. Naviac stroj Valjoux 7750 je vzhladom k historii a sirokej skale pouzitia suprovy. Nie som hodinar, ale dovolim si tvrdit, ze aj po dlhych rokoch bude tento stroj fungovat a opravi ho kazdy hodinar. Preto si myslim, ze investicia do takeho stroja je mozno aj v niektorych pripadoch lepsia ako do inhouse. Ale to je moj neodborny nazor. Zaver: s Tagom nic nepokazis ani niekde v bare v rifliach ani v obleku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, první picture je model day- date, tepe v něm Valjoaux 7750, nesmrtelný to stroj ! Mám je osobně a jsou to fakt stroje na daily use . Druhé watche neznám, nemohu sloužit !

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

super diky za info 

:angel: 

ešte musim niekde po googlit aký stroj mu tie druhe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ja sice nemam Carreru, ale Aquaracer chrono s Calibre 16, ale musim povedat, ze Tag Heuer je podla mna znacka so spickovou kvalitou za dobru cenu. Spracovanie super, povedomie o znacke je dobre a likvidita investicie je na dobrej urovni. Naviac stroj Valjoux 7750 je vzhladom k historii a sirokej skale pouzitia suprovy. Nie som hodinar, ale dovolim si tvrdit, ze aj po dlhych rokoch bude tento stroj fungovat a opravi ho kazdy hodinar. Preto si myslim, ze investicia do takeho stroja je mozno aj v niektorych pripadoch lepsia ako do inhouse. Ale to je moj neodborny nazor. Zaver: s Tagom nic nepokazis ani niekde v bare v rifliach ani v obleku

Presne také niečo hľadám, takže ako keby si mi čítal myšlienky keď to tu čítam

 

 

Ahoj, první picture je model day- date, tepe v něm Valjoaux 7750, nesmrtelný to stroj ! Mám je osobně a jsou to fakt stroje na daily use . Druhé watche neznám, nemohu sloužit !

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

super diky za info 

:angel: 

ešte musim niekde po googlit aký stroj mu tie druhe

Upraveno uživatelem MaaBe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inac v akej cene to maju na chrono24

 

cena tých na druhej foto štartuje niekde na 1350? bez dokladov a bez krabičky s dosť viditelnými stopami používania

take slušnejšie s komplet balením v peknom stave 1800?

 

cena tých na prvej foto v tejto farebnej variante 1900? bez veci no vizuálne v peknom stave a

s balenín 2100-2300?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určite chcem riešiť s kartou a komplet balením, len ja mám pocit že na chrone24 su nejaký šialenci niektory ti predajcovia 4 dni tam sledujem inzerat za 1800? a po 4 dnoch to dotyčný zdvihne na 2000? a to už je asi 5 inzerát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som počuť váš názor na tento inzerát  prípadne nejaké postrehy, brať/nebrať, oplatí sa a pod... predsa v tom nie som až tak dobrý  a verím že je tu veľa ľudí čo sa fakt vyznajú :helpsmilie: 

 

https://www.chrono24.sk/tagheuer/carrera-calibre-16--id13672625.htm

 

vopred ďakujem :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je na tebe kolko penazi do toho chces dat, prve su na gume pokial dobre vidim, pri kupe tahu asi dost zaplatis, obaja predjacovia maju hodnotenia, mozes si ich precitat.

mas sancu si TH niekde vyskusat?

V tom je trochu problém, nemám si to kde vyskúšať.

Neviem si skôr vybrať čo sa týka ciferníka lebo sa mi páčia oboje, možno by bol impulz to že ktoré budu v budúcnosti vzácnejšie aj ked mi je jasné že to niesu žiadne limitky ale skôr basic

Upraveno uživatelem MaaBe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...