Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No tak jsem to napsal, děkuji vám dobré sudičky. Jen jsem ji musel vytáhnout z té popelnice. Ještě mám jeden blbej dotaz, prosím. Budu to té koze posílat zpátky do Němec nebo to půjde zase do kontejneru, když je to ouplně damaged?

 

To asi záleží na domluvě, buď si to necháš, a budeš chtít po ní část peněz, nebo jí to pošleš zpátky, dá ti celou sumu, ale pošta půjde asi na tebe. Nebo samozřejmě na ní můžeš vyrukovat, že chceš všechno plus pošta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi volal Kožak od Dušáka, že na mých 36let starých moonwatch, které tam mám na renovaci, je potřeba vyměnit ciferník. Má samozřejmě tritiové indexy a krásnou patinu. Když jsem se ptal proč, říkal, že by tam nedržel (zajímavé je, že když jsem je tam nesl, nebyl s tím žádný problém). Asi bude problém s tím čudlíkem, co je zezadu, aby se cifr neprotáčel. To bohužel Dušák nezaletuje...Samozřejmě, že nechci do vintážních moonů superluminovu na indexy, tak jsem je požádal, jestli nemají starý tritiový ciferník. On, že jo, ale je na něm napsáno "Mark II". Tak jsem ho slušně odmítl, že ten se dával do trošku jiných hodinek. Zkusí poptat tritový cifr v Bienne a dají vědět. Obávám se, že budu mít smůlu. Ach jo, ten zažloutlý cifr je na hodinkách to nejhezčí, dělá ksicht hodinek. Já nechci nový s bílýma indexama :(. Teď mám dilema, jestli si tam nechat dát ten Mark dvojkový radši než nový. Každopádně mě to strašně s.e.r.e...

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už solím deset tisíc za kompletní opravu, dostanu na to od Dušáka 2 roku záruku a zespoda "blue dot" na dýnko. Leda to nechat jak to je, a dodatečně je nechat otevřít a nechat opravit u mechana. Ale přijde mi to jako dost kostrbaté řešení.

organic: A musí to být vyřešeno u dušáka? Nemůžeš poptat opravu cifru u mechana a dušákům říct "nechte to jak to je"?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me upřímně šokovalo, že navrhli jako autorizovaný Omega servis, dát do 3570.50.00 ciferník z Mark II. Počkám si, jestli se náhodou v Bienne neválí NOS tritiový cifr na moonwatche a pak budu 35let čekat než zase zežloutne. Anyway, všechny součástky mi vrátí, takže si to s tím původním ciferníkem můžu vždycky rozmyslet..

Oni zatím nepředvedli lepší řešení - renovace v jejich pojetí totiž nemusí nutně znamenat zachování autenticity, ale prostou repasi. Bych ten bluedot možná oželel...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..........a zespoda "blue dot" na dýnko.

 

A s tím to je taky parádička, mi ho po GO Seamasterů zapomněli udělat a když jsem tam s tím poslal dodatečně jednu známou, tak to bylo ve stylu "co nás s tím otravujete, Omega to sice doporučuje, ale nikdy to nikdo nechtěl", jedná se sice o maličkost a nakonec to dodělali, ale celkem to zkazí představu o profesionalitě servisu. Navíc místo telefonicky slíbené půl hodiny čekání, bylo ve skutečnosti do druhého dne :sad01_anim: .
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem při výměně řemene na Fortiskách urval šroub, zbytek zůstal v duté stěžejce, do pytle. Takže budu muset koupit novou dutou stěžejku a šroubek. Bojím se, že to budou prodávat jen po párech...

 

Stěžejky prodávají po jedné, když jsem se kdysi na ní ptal, chtěli asi 900 Kč. Tenkrát se mi to povedlo uhrát na záruku, ale bylo to jen tak tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Štve mě kibi, jak prudí:

"a zadam o smazani vsech mych fotografii s logem (tedy i v postech jinych clenu nebo v clancich na tutilni strane - ty jsou bez loga).. chronomag jako komercni projekt nema zadny muj souhlas se zverejnenim mych fotografii. navrhuji termin do tydne. jedinou vyjimkou jsou moje fotografie v kalendari (pro rok 2011 jsou to 4 ks), kde jsem svuj souhlas dal."

 

Zvlášť bych vypíchl: ...i v postech jinych clenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Štve mě kibi, jak prudí:

"a zadam o smazani vsech mych fotografii s logem (tedy i v postech jinych clenu nebo v clancich na tutilni strane - ty jsou bez loga).. chronomag jako komercni projekt nema zadny muj souhlas se zverejnenim mych fotografii. navrhuji termin do tydne. jedinou vyjimkou jsou moje fotografie v kalendari (pro rok 2011 jsou to 4 ks), kde jsem svuj souhlas dal."

 

Zvlášť bych vypíchl: ...i v postech jinych clenu

 

Tohle už je za hranicí normálního chápání a uvažování :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě musí kibi smazání požadovat od každého z členů kteří nějakou jeho fotku zveřejnili a ne od admina, ne? A ti členové se pak s tímto konkrétně obrátí na admina. Přece Kamil nebo ostatní admini nemůžou prohledávat celé fórum po kibiho fotkách....

 

Neni to tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Po kibiho fotkach svych hodinek...

:lol2: :lol2: :lol2:

 

 

Neni to tak.

Ustanovení § 5 zákona o některých službách informační společnosti stanoví, že ?poskytovatel služby, jež spočívá v ukládání informací poskytnutých uživatelem, odpovídá za obsah informací uložených na žádost uživatele, jen mohl-li vzhledem k předmětu své činnosti a okolnostem a povaze případu vědět, že obsah ukládaných informací nebo jednání uživatele jsou protiprávní, nebo dozvěděl-li se prokazatelně o protiprávní povaze obsahu ukládaných informací nebo o protiprávním jednání uživatele a neprodleně neučinil veškeré kroky, které lze po něm požadovat, k odstranění nebo znepřístupnění takovýchto informací.?

 

Výše uvedená ustanovení jsou doplněna ještě o § 6 citovaného zákona: ?poskytovatelé služeb nejsou povinni dohlížet na obsah jimi přenášených nebo ukládaných informací, aktivně vyhledávat skutečnosti a okolnosti poukazující na protiprávní obsah informace.? Z tohoto tedy vyplývá, že provozovatel služby není povinen aktivně vyhledávat skutečnosti o tom, zdali některý z příspěvků uživatele není protiprávní. Avšak v případě, že se provozovatel ?prokazatelně dozví? (nejčastěji na základě upozornění dotčeného subjektu), že některý příspěvek uživatele je protiprávní, měl by ho neprodleně odstranit

 

Tady jsem kibimu slíbil smazání, pokud mi pošle odkaz na každou jednotlivou fotku, kterou chce smazat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, ten má takovou depku..

No nic, nejsem si jistý, jak je to realizovatelné, když si ji kdokoliv může vygooglit a postnout (a ještě v tolika jazycích ;))

A jak je to s těmi, co si je členové nechali nafotit za účelem zveřejnění na Chronomagu a nikoliv na soukromém komerčním projektu v hodnotě miliónů?

 

A co na to Jan Tleskač?

 

Edit:

Tady jsem kibimu slíbil smazání, pokud mi pošle odkaz na každou jednotlivou fotku, kterou chce smazat.

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...