Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Mlada pani nestihla dobrzdit (na zlomek sekundy se pry podivala do kabelky) Byla v takovem stresu, ze jsem ji jeste musel uklidnovat.

attachicon.gifIMG_4390.JPG

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

To je hned, já bych měl psát do druhýho vlákna, dneska dobržďuju na červenou, jedno voko v zrcátku a baba v Superbu za mnou má votočenou hlavu dozadu, docela jela, naštěstí jsem měl po kraji dost místa a stihnul uhnout, protože když votočila hlavu dopředu a zjistila co se děje tak začla brzdit, ale nebýt mýho manevru tak to nestihne.Pak jsem viděl přes zrcátko viděl jen vytřeštěný voči s výrazem "Ty vole průser byl blízko..." Když jsem pak na dalším semafor stál v odbočovacím a ona mě míjela, tak jsem koukal, jestli třeba nemá vzadu sedačku s dítětem, neměla. Asi taky lovila v kabelce 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyměnili mě obvodního doktora, do té naší dědiny už nikdo nechce. Šarlatán je to, plíce mě léčí mačkáním bodů na uších a už mi je chtěl i propíchnout magor jeden, rentgen odmítá, doporučení k plicnímu odmítá. Tři týdny chcípu, na plicním první možný termín duben, tak si říkám kam na to super duper zdravotnictví furt chodíte? Možná tak do Prahy :-) V nemocnici samej Ukrajinec, všichni nepříjemný jak sviňa...takže opět přes známost už čekám v čekárně, aspoň že tak se ještě dá. Ale třeba zubaři a pediatřity, ti už u nás vyhynuli před lety jak dinosauři...:-) :-) :-) Na mě starého antiČíňana budou zkoušel nějakou akupunktůru, no to je krach!! :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem jen parafrazoval muj oblibenej vtip:) :

Pilot společnosti Alitalia, kterýmu blesk vyřadil z provozu půlku cockpitu: "Skoro všechno nám vypadlo, nic už nefunguje, ani výškoměr už nic neukazuje..."

Po pěti minutách nadávání se ozve pilot jinýho letadla: "Drž hubu a zemři jako chlap."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlis v prdeli, tak mas na hovno zdravotnictvi :) V Brne je to do pohody.. Zas mas ty bike vylety po horach za humnama. Tak prestan skucet a umri jako chlap :D

:-) :-) :-) dneska to ale nebude, kurňa, mám toho plnou kabelku...že bych s tím začal kšeftovat?

post-364-0-87102400-1570531367_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...